imunita

Príspevok v téme: imunita
maga

Dobry den:Chcela by som sa poradit ohladom môjho zdravia.Každy mesiac som prechladnuta.Bola som už na vsetkych vysetreniach.Plucne dopadlo OK.Diagnoza:Rhinitis chronika so spast.zložkou Krcne:rhinoskopicky septum relat.v strede,sliznica nosa lividna,v pravo objemnejsia stredna lastura,v priechodoch sklovity sekret,aj v epipharyngu,chronicke zmeny na zadnej strane hltana atd.Imunologia tam mi zistili ze som hyperalergicka na histamin-pseudopodie,laryngotrachealny kasel.Stale beriem lieky napr.symbicort,Imunor,trifed avamys.Dali mi aj injekciu do zilyHTC 100mg.Alergiu vraj mam iba na jed z hmyzu.Vsetci doktori su zufali, ale snazia sa zistit co je pricana mojej choroby.Tvrdia ze mam na nieco alergiu ale ta este neprepukla tak aj vsetky testy su v poriadku.Prosim vas ak ma niekto takyto problem poradte mi.Dakujem

maga

neviem ja som zatial bola testovana priamo u lekarky a robili mi testy aj z krvy.Vraj mam vsetko negativne.Ja mam tieto problemy od JAN.2008 LEBO SOM VTEDY PRECHODILA 2 CHRIPKY A potom zapal priedusik.A zacala som velmi kaslat a chorlaviet kazdy mesiac.Tak ja uz neviem.O tyzden idem ku svojej imunologicke tak sa opytam ci mi robila testy aj na dake potraviny.Zatial dakujem za upozornenie.

[zruseny12]

a travenie mas v poriadku?nie si alergicka na niektoru potravinu?na to ti testy robili?na mlieko-laktozu,kazein,celiakiu ci nemas...