Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gynekolog Piestany

Luci09071

No ja som bola u icovej. Zacali sme sa vypravat lebo ona stale mlela o peniazoch a ze ci nechavam tringelt v obchode ja ze ano vcera som nechala a ona ze u mna ste kolko nechali za to obdobie co ste 8 mesiacov tehotna? Nic.. potom zacala ze jej rovesnici su slusne vychovany moji budu skazeny a ze vsetkym ide len o peniaze a ze ona sa so mnou o tom bavit nebude s prepacenim drbla mi teh. Knizku do ruky a naznacila ze mam vypadnut ked som sa zacala stazovat sestricke uz prisla ci sa na nu hnevam... Ked sestricka zabudne nieco do knizky dopisat alebo icova nema nieco tak ako chce vyprava ze ona nie je uctovnicka ani kontrolorka aby vsetko kontrolovala ze ona je dr. No a ja pridem domov a zistila som ze mi nenapisala dalsiu poradnu a keby si to nevsimnem mozem prist o matersku a co som tu ja aby som si ja po nej kontrolovala ked sa povazuje za dr? A takyto je jej pristup.. buduci mesiac mam termin a po porode okamzite utekam od nej!!! Zavodnujem sa a miesto toho aby mi dala tabletky na odvodnenie ako podaktore maju tak mi zakazuje pit vela tekutin !!!

eli66

Ahoj tak ja chodim do Pn Mudr. Kubranskemu, ten je fakt dobry, ma aj dobru techniku /sonoa podobne/...a potom je este dobry aj Mudr. Varga toho si tiez baby chvalia...tak dufam, ze som pomohla:)

juki

no ja tiez hladam a dufam, nam sem niekto hodi dobry tip...

hlavne by som ti NEdoporucila MUDr Icovu! Na prvy pohlad velmi prijemna a komunikativna, ale ako nahle mas na nieco iny nazor, pripadne ak ta zaujima presne co ti je, preco musis brat dane tabletky alebo nebodaj navrhnes alternativu, nie je velmi ochotna sa bavit... podla mna stale zije s tym vedomim, ze "co ona (dr) povie, to je svate". tot moja skusenost, hned ako zistim kam, tak od nej odchadzam!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gynekolog Piestany - Fórum - ZDRAVIE.sk