,,trnutie,,

Príspevok v téme: ,,trnutie,,
krisha

kamosku v poslednom case trapia v noci cudne pocity...ona to vola trnutie. Ako keby ju niekto pevne drzal, nemoze sa pohnut, ani rukami, ani nohami, chce kricat, ale nemoze. Stavaju sa jej doma bezne take veci, ze buchnu dvere, padnu veci zo stolika,svieti sa v izbe, aj ked si je ista, ze zhasla. Mate niekto s tym skusenosti? Ako jej pomoct? Podotykam, ze svatenu vodu uz skusali.

krisha

u tej kamosky to nevyzera na poltergeista. Inak ja take nieco zazivat, tak sa zblaznim. A citala som, ze aj ked sa rodine prestahuje, tak poltergeist sa stahuje s nimi..hruuuza

mata

no to by ma zo srandy celkom zaujimalo,si predstavte,mate spolocnika ducha a ten sa na vas pozera aj ked sa sprchujete ? :DDD

aa22222

Vidíš, aká som nevzdelaná. Zaujímavé príspevky, už som o tom párkrát počula, ale mne sa nikdy nič také nestalo. Väčšinou len keď niekto v rodine umrel. To je hrozná predstava, že niekto je pri tebe stále, ale v tých najintímnejších chvíľach

krisha

Slovom poltergeist sa označuje zlý duch. Slovo poltergeist (vyslovuj poltrgajst) je nemeckého pôvodu (v preklade rachotiaci, hrmotiaci duch). Spravidla sa prejavuje nevysvetliteľnými zvukmi v bytoch alebo prichádza k samovolnému pohybu predmetov.
Občas sa informácie o prejavoch poltergeista objavujú aj v televízii.

aa22222

Ahojte baby. Táto téma je veľmi zaujímavá, ale mohol by mi niekto vysvetliť, čo to je ten poltergeista? V živote som to nepočula. Ďakujem

krisha

ale vestica nepomaha,ani ta svatena voda ako som spominala, ani nejaka rastlina, co sa ma nou vydymit byt. To trnutie ma niekedy raz za mesiac, niekedy aj tri krat do tyzdna.

mata

ja byt na vasom mieste,kebyze sa mi stavaju take hrozostrasne veci,tak vyhladam nejaku pomoc vestice alebo niekoho kto zisti preco tam ten konkretny duch je...ale toto znie fakt jak poltergeist,ved o nich sa hovori ze presuvaju veci,hadzu taniere o stenu,atd