laska z azetu?

nikinka20

ahoj, ja somsa s mojím priatelom tiez spoznala na azete. Raz mi napísal len tak...podla profilu a zacali sme si písat... nakoniec sme zistili ze sme z jednej dediny a vôbec sme sa nepoznali...tak po nejakých dvoch týzdnoch sme sa stretli a zacalo sa spoznávanie...mozno to nebola láska na prvý pohlad, ale nieco sme k sebe hned od zaciatku cítili....bolo to také iné....zacali sme sa stretávat castejsie...a postupne sme sa do seba zamilovali az po usi....a sme spolu uz 3 roky....aj ked obcas sú nejaké problémy s ,,azetom".....ale tak...sme stastní....a plánujeme spolocnú budúscnost....takze tak... :-)

sawovka5

Ahojte ja som sa spoznala s mojim priatelom na azete...chatovali sme si nejaku dobu, potom sme boli spolu parkrat vonku...a teraz je to cez 5 rokov čo sme spolu...

bozica

ja som si tak nasla priatela a strucny pribeh...

no v sobotu rano pisal na sklo po prezurovanej noci tak som mu volaco na to placla zacali sme si pisat :) pak sme na to prisli ze mame vela spolocneho dokonca aj priezvisko :) teraz je to vyse roka co sme spolu...

a mala som pred nim jedneho tiez z pokecu ale bol z ineho mesta no a po par mesiacov si nasiel inu na pokeci... takze tak ten pokec ma aj nevyhody :D haha

stanley1

toto spoznavanie pomocou internetu a pismenok je podla mna dost velka blbost .. pride mi to take moc jednoduche atd.. nikdy by som nechcel svoje buduce dievca spoznat cez net . Pride mi to take trapne v dnesnej dobe je to uz rutina 90 percent parikou sa dali do kopy cez net a ja vzdy zakopavam rutiny takze tak :) Keby ju spoznam cez net citil by som sa blbo a pripadal by som si ako nejaky uboziak co si nevie najst dievca normalne :)

misa..xxx

ahojte,neda mi nezapojit sa,na azete si pisem s jednym chalanom,je z toho isteho mesta ako ja no este sme sa nestretli lebo ja som v zahranici.on pracuje na kamione takze teraz nemoze byt na nete ,ale zacali sme si pisat smsky,strasne sa tesim ked sa stretneme a som zvedava co z toho bude,mam pocit akoby som ho poznala dlho alebo ako keby sme uz spolu chodili,strasne ma nieco k nemu pritahuje,a viem ze aj ja jemu sa pacim.nikdy som na nieco take neverila no teraz myslim ze ho zacinam mat viac nez rada a chcem byt s nim

aldo7

my sme si pisali na azete asi mesiac potom bolo stretko na moje meniny a odvtedy chodime spolu už spolu 6 rokov a deli nas 150 km a aj taak sa nevzdavame,mame sa radiiiii

renatkaaaa

Pisala som do sexzoznamky ze kto sa mi ukaze na webku ako sa robi(nudila som sa velmi :-D ) Napisal mi on, ukazal na webku tvar a ja som bola paf, po 2 mesiacoch sme sa stretli, pokecali sme a stretavame sa dodnes ale nechodime spolu :-(. Len viem ze ho milujem