laska z azetu?

nikussa

tak o tomto by som ti tiez vedela rozpravat, romanticky pribeh.. rozisiel sa so mnou chlap... s nim zenska, napisal mi na pokeci, vyzalovali sme sa potomsme si nepisali isty cas o chvilku sme zase zacali a vela veci spoznavat sa viacej posielanie fotiek vymena t.č. smsky.. uz sme si aj pisali o stretnuti a ze sa mi paci aj ja sa jemu pacim.. prisiel hned sme si dali pusu, vedela som ze ho velmi chcem ale bala som sa no dali sme sa dokopy(lebo aj on chcel)... a to nas deli pribl.150km no snazime sa aspon na vikendy chodit uz polroka :)milujem ho a je mi s nim uzasne.

airiana

tak pridam teda aj svoj pribeh :) tiez sme sa zoznamili na azete, velmi som predtym takymto zoznamovaniam neverila,ale nakoniec ma kamosky presdvedcili aby som to skusila. Na zaciatku som si pisala s viacerymi, neskor ostal uz len jeden :D a s nim som sa stretla az po cca roku pisania (nejak nevydalo predtym) o 5 mesiacov sme sa dali dokopy a sme spolu uz vyse roka :) este dodam ze svet je asi naozaj maly,pretoze (ako sme neskor zistili) sme sa poznali ako male deti a priznam sa, vtedy som ho velmi nemusela :D

adulik

aj my sme sa spoznali na azete... písali sme si mesiac, stále chcel ísť niekam von so mnou... pokecať v reále je lepšie ako písmenkovať si... bol taký "dotieravý" že sa nevzdal a nakoniec sme sa stretli, potom odišiel so sestrami na dovolenku, počas ktorej sme si denne volali a keď sa vrátil, tak už nebolo len také stretko, ale rande a ovtedy sme spolu, je to síce niečo vyše pol roka, ale sme šťastní a radi, že máme jeden druhého

moniqa87

ludia v dnesnej dobe je takto zalozenych uz asi 80% vztahov mladych ludi...
takto sa podla mna v dnesnej dobe spoznava vacsina parov...

dubacik

ja som si tiez lasku nasla prostrednictvom netu, sme spolu uz vyse 4 rokov a snad v skorej dobe sa aj zoberieme :))

mary-anne

my sme si tiez okolo mesiaca pisali a potom som ja navrhla stretko.rozumeli sme si stale,ako v pisani,tak v rozpravani osobne a sme spolu dva roky:-)a on je 2km odo mna:-)))

m-p

my sme si písali asi pol roka a stretli sme sa tak neskoro preto, lebo nás delí asi 70km :(...po dvoch mesiacoch sme sa dali dokopy a sme spolu už viac než rok :)

jankaaaaa :)

asi dva tyzdne sme si pisali, potom sme sa dva tyzdne kazdy den stretavali, a teraz je tomu uz skoro rok co som najstastnejsia aka len mozem byt :))