som na dne!!

Príspevok v téme: som na dne!!
12mimi25

ludkovia..ja uz vazne neviem ako dalej..pri svojej vyske 157 mam 62kg..vyzeram hrozne a nemozem sa uz ani sama citit!! zrkadlo doma nemozem mat lebo vzdy ked do neho kuknem rozplacem sa!! ziadna dieta nepomaha..ale nieco predsa!! minule som sa tak prepchala jedlom ze mi bolo zle este dva dni!! vsetko som to vyvratila a ked som sa neskor vazila tak som zistila ze 3 kila su dole! nechcem byt anorektickou, ale ked to pomaha!! :(

lenus

Pozri, ja mam 174cm a 79 kg, takze sme na tom priblizne rovnako, teraz som zacala cvicit, zmenila som jedalnicek, sice nie nejak drasticky, ale klesa to, kazdy den trosku. A uz teraz vidim nejake vysledky, takze skus to aj ty, nie je to az take tazke, tazsie bude vydrzat az do konca-teda do idealnej postavy =)
A kamarati, kamaratky, vies, nik nema rad takych ludi, co sa stale stazuju a placu nad sebou. Ked budes s niekym von, hocikym, pojdete okolo obchodu, tak nehovor: boze, ake pekne rifle, no ja si ich nemozem kupit lebo mam zadok, stehna a ja neviem co velke ako slon, alebo ked vidis sladke a mas chut, nehovor, ze by si si dala ale si tucna.Proste vobec nespominaj take veci, ak aj ano, tak rza za cas, zo zartu =) ver mi, ja to poznam =D takze hlavu hore, kym nie je este horsie ;)

ellie

diety ti nepomozu musis si upravit jedalnicek a zacat cvicit ... potrebujes hlavne pohyb a k tomu zdravu stravu a ziadne prejedanie ,,,,mozes ist chodit cez vykendy rano behavat , alebo potom cvicit doma .... nezabudaj na hlavne jedlo dna teda ranajky ktore by mali byt lahke

xnusoba

toto co si napisala nemyslis vazne ze nie? preco sa nezacnes normalne stravovat a hlavne tym velkym zadkom hybat? z lamentovania este nikto neschudol....

tila

Mim,i skutočne neblázni, neviem koľko máš rokov,ale mne sa to podarilo za dvga roky - 23kg. a vôbec som nehladovala,žiadne extra diety,ale podla Nurbiho metody, od6-12môžeš jesť všetko, od 12-15 vynechť muku a cukry a od 15 vynechaj zemiaky a ryžu. A večer si kludne daj aj párky so šalátom, dietnu salám a po 18 sa snaž už nič. A čo sa táka pitia vypočitaj so 0.4deci na 1kg váhy. A netráp sa,pomaly dalej zájdeš.

v

mimi neblazni:)zajdi za lekarom nech ti vysetri stitnu zlazu a hlavne nedietuj!!!
skus napr.nieco z tohto:
-kup si permanentku do fitka a chodievaj aspon 2-3x do tyzdna
-venuj sa aerobnym sportom 3x do tyzdna cca 30 min(to mozes aj vo fitku napr.bicykel,beh,steper)
-skus si kazdy den najst cas aspon na 15-20 min.pohybu ak v ten den nemas cas na viac(rozne cviky najdes aj na nete)
-nepouzivaj vytah,ale schody
-kup si fitloptu a pri pozerani tv alebo pri uceni mozes na nej sediet
atd.
a co sa tyka stravy tu ti nemam velmi co poradit,lebo predpokladam,ze vacsinu zasad poznas..viac ovocia,zeleniny,bielkovin,vody a cajov a menej sladkosti,bieleho peciva,vyprazanych jedal a alkoholu

uvidis,ze to zvladnes,nemas velku nadvahu,staci trochu zmenit zivotny styl a kilecka pojdu dolu:)vela stastia a hlavu hore:)

lenula

veronika mas pravdu. mimi zamysli sa nad tym, preco tie kamosky nemas...urcite to nieje vahou... ja mam kamosku, kora ma okolo 100kg a vsetci ju zboznuju, nikomu to nevadi...zalezi iba na tom ako sa spravas....

veronika

btw anorekticky a bulimicky mozu byt sice stihle - ale maju znetvorene traviace ustroje, vlasy, zuby, menstruacny cyklus. myslim ze to su horsie dovody ako to kilo navyse.

veronika

a nemyslis ze chalan a kamosky nie su nie kvoli postave, ale kvoli tomu ako sa k tomu stavias?
preco potom aj 100 kilove baby maju priatelov, lasky a podobne?
myslim ze vahou to nebude.