budeme mat jeden rok!!!

ivanka_83

ssss a vies co?spisovne slovensky nevie vela ludi nadavat.a co jako? budeme im nadavat?daj si cokoladu.to ti ukludni nervy....mozno neviem poriadne slovensky.ale viem ine veci...dolezitejsie.niesi ani zaregistrovany.vsetci vieme preco...

tinka228

ivanka nechaj ho/ju tak.
my sme prvý rôčik oslávili s mojimi rodičmi na chate. so svokrovcami sa tiež nestretávame.
keď budete len vy traja tak si upečte (alebo kúpte) peknú tortu, vyzdobte obývačku, nachystajte foťák a oslavujte podľa chuti. alebo pozvite na oslavu nejakých známych alebo iných členov rodiny.

ivanka_83

nebavim sa, lebo robili rozdiely.brat a segra dostali vsetko.a sestra mi dlzi peniaze a mama je na jej strane, hoci chyba je u sestry.podviedla ma.mne nejde o tie peniaze, ale ze stoji za nou.a to len preto, ze robi tie rozdieli.to je celkom na dlho vysvetlovat.

ivanka_83

co utocis? ja zijem v cesku.tu sa tiez niekedy najde zakomplexovany blbecek co vycita, ze nemluvim cesky.po tolkych rokoch v zahranici clovek nahradi niektore slova.to je normalne.som zila v nemecku a to som bola tiez domylena.a najhorsie na tom je, ze si mylim aj tvrde a mekke i.keby si zil v zahranici, tiez by si mal problem.zaujima je na takych ludoch ako si ty, ze do oci si nic take nedovolia povedat...

ivanka_83

no prave budeme slavit asi len ja , partner a to nase mimi.ja sa s rodicmi nebavim a svokrovcom pochybujem, ze stojime za to, ze by dosli..ale chceme peknu oslavu...nech mame spomienky.

dd

my sme 1.rocik dcerky nejako specialne neslavili, samozrejme bola torta, oblizovala krem, aj som jej dala par lyziciek ochutnat, posedeli sme, dostala nejaky maly darcek a bolo(u mojich rodicov zvlast a u svokrovcov zvlast, kedze sa spolu nebavia..)..druhe narodeniny uz budu o niecom inom :) kedze ich bude uz inak vnimat :).