Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

antidepresiva.....nie na predpis..??

RNG

moja zena pouzivala SJW aj v lete a "skvarila" sa casto na slnku, nezda sa mi, ze by ta fotosenzitivnost bola pre kazdeho platna. Na nej rozhodne neplatila.
Ale opatrnosti nie je nikdy na zbyt....
Co sa tyka caju, kedze neviem obsah ucinnych latok v byline ani ich rozpustnost vo vode, neviem caj z lubovnika posudit.
Ale tinktura(alkoholicko- vodny vyluh) by iste ucinna bola, lebo tam su obe pravdepodobne rozpustidla.
Kapsule so standardizovanym extraktom su ale pohodlnejsie a presne na davkovanie.

hmmmmmmm

ubovnik bodkovany,ale ma mnohe interakcie s liekmi a takisto sa treba vyhybat slnecnym/aj umelym-solarko/lucom, kedze sposobuje fotoreakcie, scitlivuje kozu na svetlo.takisto nizka hladina magnezia/horcika/v krvi moze sposobit depresiu, podrazdenost, skus magne b6, a aj Bachove esenice su vyborne.

jaja

niet za čo. vyskúšaj ten sjw- a hlavné je nepoddať sa negat. myšlienkam-bojovať proti nim...to len čo mne pomohlo, aj ked to chcelo dosť času.

nervozna

jaja dakujem..v poslednej dobe sa mi vsetko ruca, som z toho smutna, mam uzkostne stavy a proste potrebujem nieco spravit, ked uz mysliet pozitivne ani nedokazem

jaja

to ej dobre, že ti nechýba... vraj v čaj je menej koncentrovaný. ja mám sjw z lc-obchod potr. doplnkov na zlatej uličke.teraz si dám jednu tobolku raz za čas, ked mám zvýšený záťažový stupen, alebo sa mi nedá zaspať a ráno vstávam- takže ani závislosť nehrozí podla mna.

nervozna

RNG..dik...moze podobne ucinkovat st johns worth a lubovník bodkovaný caj, kedze je SJW z lubovnika?...alebo ma ten caj mensiu ucinnost?..

jaja

ked som mala horm. nerovnováhu, brala som hak, tak sa to prejavovalo depresiami- vtedy mi pomohol SJW- ale samozrejme aj viera v jeho účinky:-)

RNG

vsetky tu spomenute som aj sam vyskusal osobne par krat, ked som sa citil depresnuty.
Moja zena ichj pouziva zakazdym ked je pod stresom, tj ma ich v kabelke cely cas(SJW) ale nie pravidelne, len podla potreby.
Pred rokmi som pouzival castejsie melatonin, hlavne pre to, aby som lepsie spal, ked som prisiel domov z prace v napati.
Neskor som na to pouzival zmes vitaminov Stress B alebo vceliu matersku kasicku. Tu mam doteraz a obcas ju pouzivam.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

antidepresiva.....nie na predpis..?? - Fórum - ZDRAVIE.sk