Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aka farba bude v mode po fialovej, siva?

kristina111

dost zavisi od toho aky typ cloveka si, ake farby sa k tebe hodia, pretoze nie vsetko (vsetky farby, odtenie) kazdemu svedci..
a tiez je dolezite co sa paci tebe a nie co je prave v mode.. hlavne, aby si ty sama bola spokojna, aby si sa v tom citila fajn a aby ti to svedcalo:)

Lady Gaga

fialová je super farba a som rada ze vobec existuje!ku fialovej by som pridala aj sivu ved to spolu aj ladi,newiem ale prosim len nech neide do mody zelena farba hnuuuuuuuuuuuuuuuuuuus!

[zruseny8]

takze fialova je vsade a uz mi ide totalne na nervy, kazdeho len vo fialovej vidim...mohla by ist aj ta siva, to nie je skareda farba dobre skombinovana s niecim. a k tym kombinaciam u mna urcite vediet cierno-cervena, z tych druhych moznosti pravdu povediac si moc neviem predstavit spolu ani jednu ale tak skor asi fialovo-oranzova..

laurikaa

Mne sa najviac páči kombinácia fialová-sivá, alebo cyklámenová-sivá, žltá-sivá, biela-fialoová, a momentálne fičím na fialovej a královskej modrej farbe:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aka farba bude v mode po fialovej, siva? - Fórum - ZDRAVIE.sk