udrel vas uz niekto po guliach tak ze ste vracali??

Príspevok v téme: udrel vas uz niekto po guliach tak ze ste vracali??
nestastna23

strasne sa hambim ale stala sa taka vec... s priatelom sme sa navzajom provokovali a vytocil ma a asi som neodhdla svoju silu a pestou som mu udrela no po jeho muznosti. vtedy sa mi obratil zivot na ruby. on stihol z posledneho dychu povedat ze som p*** a zavlil sa na postel chvilu lapal po dychu potom sa roztriasol zacal vzdychat a plakat. ked sa po pol hodine postavil chodil iba so strasnym seba zaprenim. parkrat vracal a cikal samu krv. siel do nemocnice k lekarovi ten mu len dal inekciu proti bolesti. dnes sa mu bolesti zasa vratili...
bojim sa co mu moze byt??? ake moze mat moja blbost nasledky prosiiim poooomoooc!!!

3nttt

mary-anne===to nieje o psychologii.ale este nikdy ma nenapadlo plesknut drahemu do vajec.
a nieze nebolo to naschval.bolo to naschval ale baba neodhadla silu.ale co sa pri takom "dobrom" napade da cakat...
ale neboj.snad to bude ok.

mary-anne

to ste vsetci taki vyuceni psychologovia, ked tu pisete, co sa smie robit a co nie?! ved ona vravi,ze to nebolo umyselne a ze ju to mrzi. urcite sa to stalo aj vam,len si to nepriznate a radsej druhych budete osocovat za to!
aj my sa tak zo srandy bijeme, hrame, steklime. a stat sa moze vselico, dopredu to nik nemoze predvidat predsa! a neprosila o radu, co nema robit priatelovi, neviete citat?
nestastna23--k tvojej teme teda.s takym niecim som sa nestretla este. ale mal by si to stale sledovat,navstevovat lekara a neskor sa uvidi.teraz je priskoro hovorit,ci to bude mat nejake nasledky..neboj,zahoji sa to.. a ako je to medzi vami? ste stale spolu?uz sa nehneva?

iiiiiiiii

a aku pomoc tu cakas?my svojich partnerov nepastujeme do guliek...my taketo skusenosti nemame,ked zvracal a cural krv,jednoznacne estenraz k lekarovi!!!a nebi ho uz...to sa nerobi!

nestastna23

lebo naozaj nemam nic lepsie na praci ako si vymslat dalsie problemy...
ked mi nechces pomoct tak sa zdrz komentara.
u lekara uz bol a dal mu iba inekciu!!!
znova opakujem nebolo to naschval.
mi sme si to uz vysriesli to neni vasa starost ja sa iba bojim nasledkou a rada by som dostala pomoc...