Moderne pekne meno pre dietatko

xxxxllllllll

skús íst na stránku akejkolvek školy, majú tam diagrami najviac pouzívaných mien an škole...a uvidíš také krásne meno ako je peter či andrej, alebo dievčenske andrea už ani nenájdeš, alebo tak po jednom kuse, neviem kolko máš rokov, ale ja som na základnú chodila pred 25 rokmi a také mená aké sme mali v triede vtedy, teraz nenájdeš...

dida II

uprimne,mne sa mena ako laura,linda,sara,sofia...pacili,kym ich nemalo kazde druhe dietatko!to iste lukas,patrik,filip,jakub..vsetko krane mena ale je ich zalostne vela!vidim babo a hned aj tusim ako sa vola,asi by som sa skor vratila k nemodernym ale zato -uz v sucastnosti origi menam,kamoska ma syna Juraja a dceru Kamilu a vzhladom na to,ze ich je uz strasne malo sa mi tie mena vyslovene pacia!

LETICIA

petra, presne si vystihla co som chcela napisat, je to take tvrde meno pre dievca. peta nepaci sa mi, cigarety petry mi to pripomina.

petra7777

Leticia:
Diky brona:DD
Takze mne sa petra paci a myslim si ze je to squele menoo ! Vyjadruje tvrdost a silu, z gr.sl. Petros= pevný ako skala . A vo vsebecnosti o menach ako petry a pavlovia a petrovia sa pise ze su to dynamicke a zaroven citlive osoby. Tak janka urcite nevahaj nad petrou:)
Mne sa paci inac z tych takych cudzojazycno zahranicnych - Zara ale k vacine slovenskym priezviskam je to podla mna nezvucne ale moze sa aj hodit

LETICIA

janka neviem petra je hrozne, nepacia sa mi dievcenske mena utvorene z chlapcenskeho ze rastislava, mariana a spol a Petra je take no jednoducho hnusne meno Peta.

sureves

len nejake bezne meno........z toho sa vam nevysmeju....
mamicky su nadsene dietatkom a hladaju extra meno lebo ho chu odlisit od ostatnych lenze potom tu mame mena v style "Alschwenz Kováč".....