Kto ide so mnou na 90-dňovú napr. od 20.1.? Nájde sa niekto?

Džana

Merilinka, to poznám keď si doma. A nebodaj ešte sama. To lietajú všetky dvere na skrinkách, zásuvkách.. :)) Doma je to naozaj najhoršie. To ťa nenormálne všetko láka a pokúša! Veď aj tie moje prehešky sú väčšinou až večer keď prídem z práce domeno. A to je o tom odolávaní... Ja som dnes bola s rodinkou trošku športovať. Dali sme si 20km - ja korčule, oni bicykle.. Takže celkom fajn pocit mám z dnešného dňa, aj keď viem, že k menšej váhe mi to asi moc nepomôže (podľa posledných skúseností). ale momentálne ma to ani netrápi :)) Dnešok som takisto zvládla relatívne v pohode. Teraz som si bola natrhať čerešne a maliny - a musím sa priznať, že som myslela na vás pri to oberaní :)) Len je škoda, že všetko len tak málo "rodí".. Tipujem, že ešte také tri-štyri dni a bude aj po malinách, aj po čerešničkách. a ja som sa ich ešte ani poriadne nenapapala! :( Škoda, že okrem raňajok sa môže ovocie iba v ovocný deň... A hlavne teraz keď to vlastná záhrada ponúka v podstate na tanieri! Ach jaaj :) Zajtra sa chystám na zeleninové rizotko. Mňami, už sa tešíím :))) aký ste mali dník vy kočkošky moje? :) Šport? výlety? relax? kúpanie??? alebo??

merilinka

no pre mna strasny den uz mam ponaucenie wzdy si planowat program na zajtra,vcera som bola mimo dmu drzala som sa dobre dneska doma a otras,dost ryze som pojedla dneska ma nafukuje z toho://ach jaj.Idem si radsej zacvicit

merilinka

Jaaaj o 4tej som mala hrozienka a jablko a este 2lizicky rizota newjem len by som vyjedala:)ale vcas som to zastavila powedala som si do pekla ved schcem schudnut a chcem na 100%percnet dodrziawat viem,ze sa to neda ale len fakt,ze s malymi prehreskami,ktore ani pocitat nebudem:)

merilinka

jasne miery newiem,ale mam 160cm 65kg,som z banskej bystrice studujem na vs:)takze moj problem ze som pribrala sa tyka stresu kvoli uceniu.Snazim sa nestresovat tak a nie zahanat to jedlom.Kedze tato dieta dowoluje jest len vtedy ked sme hladni,ale sem tam si dam jablko naviac alebo salat:)ovocie a zeleninku ani nebudem pocitat

Džana

Jessuli, kašli na to, ja som mala včera prvý deň - dala som si ovocie. A veľmi sa teším, že som sa držala a hlavne večer! :) Dnes pokračujem bilekovinami. spapala som tri menšie krajce tmavého chleba so syrom a rajčinkami :) Mňaam! :)
A jessuli - žiadny mládenec na mňa neliezol, nembooj :) Dnes už to je trošku lepšie, aj keď od rána ma bolí hlava, myslela som, že mám nízky tlak,ale ani káva mi nepomohla..
A inak - kde sa nám zabudla meduska???
Merilinka - ty si nám hovorila svoje "miery"? :) myslím výška, váha? my sa tu delíme aj o také veci :)) a odkiaľ si, hm? :)

jessika

dobré ránko.no ja som sa sem včera nedostala.mala som hostí až do noci.ja som kočky moje pojedla včera všetko.slaninku,šunku,špekačky,mäsko:))dnes si dám alebo aspoň plánujem dať prvý deň.
no čo sa týka tých 15 kíl to sa podarilo za necelé 2 mesiace ak sa dobre pamätám.však džanuš?odvtedy len zmätkujeme:)) čo sa týka tých porcií ja neodhadujem od začiatku.ja jem kým som hladná.ale fakt.muž sa ma zvykol pýtať či fakt diétujem lebo som mala vždy plný tanier:))
džanuška moja už zase vidím utajené veci tu okolo teba.to si mám všetko ja všímať? najprv spomínaš rande potom že niečo na teba lezie:))nebol to náhodou ten mládenec?:))
merilinka a kde ti mám poslať tú diétu? a môžem sa ťa spýtať kolko máš rokov?
prajem pekný deň dievčatká moje.

Džana

Ahojteee, prišla som vás aj ja pozdraviť. Ja zatiaľ zvládam dnešok, ale keďže u mňa je kritický večer z celého dňa najviac, tak zatiaľ nepoviem, že mám úspešný deň za sebou.. :) Dnes som mala taký upratovací deň... Zachvíľu ma možno čaká "čajíkové" rande, viete meduska a jessuli o čom je reč, že? .) Ale to len možno.. Inak asi niečo na mňa lezie, nejaká mi je zima, skoro celý deň ma hrdlo pobolieva.. Tak držte palce, nech ma to nechytí.. Tak ešte krásny večer kočky moje! :)

merilinka

ako widim tak casto sem nechodite:Dja akurat peciem pernik,ale jasne ze si nedam:)na veceru som si este dala troska zakysanky,aby som nebola hladna,podla mna sa dietka da w pohode dodrziawat ked mate co robit a nieste doma to by sme len vyjedali:)

merilinka

a este by som bola rada kebyze mi ju posles neda sa mi stiahnut by som si ju aj kupila,ale skoda penazii:),dneska si urobim cottage syr zo zeleninkou,ale k obedu rozmyslam,ze si dam jeden jogurt este lebo ten cottage syr som si kupila len jeden a to mi bude malo rozdelit na obed aj veceru.A este mam problem odhadnut porcie pri obede,aby som potom vedela ze aku veceru to uz nieje tazke polka z toho