Kto ide so mnou na 90-dňovú napr. od 20.1.? Nájde sa niekto?

merilinka

waw gratulujeeem:)no ja dneska teda zacinam s vami,lebo aj tak zistila,som co som vcera jedla boli dake sojove kocky kde bola este aj ryza,krupica a newiem co este a zjedla som ich dost,radsej s wami zacnem a s vadou pordporou to zvladnem:)lebo ja sa citim uplne neatraktivne chcem to zmenit,aby som sa opat pacila muzom ale hlavne sebe samej to je najdolezitejsie.a TO SI ZA AKY CAS CHUDLA TYCH 15KILO?drzim ti palce aby si ich ani spat nenabrala

jessika

dobré ráno
merilinka neviem ako ostatné dievčatká ale ja takéto malé prehrešky nerátam ako prehrešok.od začiatku diéty som mala takéto prehrešky.a predsa som schudla 16 kíl už.je pravda že som pustila späť niečo ale teraz mám 65.8 a začala som z 80kg.takže skoro 2 kilá mám späť ale to si akotak udržujem.niekedy to víde vyššie potom trochu potlačím diétu a dám to zasa na toto číslo.toto u mňa je skôr udržovacia fáza ako chudnúca.ale aj tak som spokojná.mám dole skoro 15 kíl a pre mňa je to obrovský úspech.je pravda že by som to chcela dať ešte nižšie ale veď sa uvidí.ale ja som takéto prijedanie drobností mala počas celej diéty.

merilinka

jessika:ja chcem dodrziavat na 100%ale chcem sa opytat ci sa rataju aj male prehresky ze nap.v bielklovinovy si das vecer jogurt,alebo cez ide dni si das ale len nieco male ako jablko,mozno fit tycinka,lebo ked mam chut tak si zvyknem nieco dat ale potom moj mozog ze chudnem tak zjem a prestanem,podla mna raz za cas sa to da

jessika

džanuška moja netráp sa aj ja som pokazila tem môj vodný:)) poobede som si dala zemiakové placky a nie málo:) takže je to v háji aj u mňa.ale nevadí.neviem čo bude zajtra lebo sa chistáme opekať takže to bude asi ďalší pokašlaný deň.labu77 tebe zas gratulujem.prajem pekný večer a dobrú noc vám všetkým.

labu77

Ahojte baby, tak ja mám dnes svoj 29.deň za sebou. Zvladla som to na výbornú, aj keď hlad som naozaj mala. A čo vy?

Džana

Ahojteee, pozerám, že máme nové členky :) teším sa :)) Ale ja vás - hlavne Jess a medusku určite sklamem. Teda sklamala som v prvom rade seba - včerajší deň prebehol úplne v pohode a tešila som sa z úspechu. Ale keď som prišla z práce, zaspala som a zobudila som sa až o 22.00. Niekto nám doniesol kašu zo zabíjačky, tak som sa poriadne najedla! a to som nemala. Teda celý ten úspešný deň bol v čudu!!! A dnes??? dnes? ráno som nevedela, či ísť na vodný, alebo nie! Ale rozhodla som sa, že nepôjdem. Jednoducho som sa na ňho necítila a hotovo!! Navyše mi strašne posledné dni chýbajú slané veci. Ja solím iba tak aby sa nepovedalo a možno preto.. Papám dnes normálne. Teraz som prišla po celom dni dom a "pekne" som sa najedla zemiakov a vysmáž. kariolu. :((( Takže ja neviem kde sa teraz zase v diéte nachádzam. Odkiaľ mám zase začať? Ja už som z toho na nervy! :( Zajtra dám asi ovocný deň a v nedeľu ten vodný! MUSÍIIIM!! A vy kočky moje? podaril sa vodný deň???? Ako ste ho prežili??

merilinka

no ja sm uz raz skusala,a nedalo sa,inac podla mna je lespie raz ju drzat poriadne ako s takymito prehreskami,ze sa ti az zunuje,ja som pred rokom presne drzala zhodila som 5kilo za mesiac a stacilo mi,ale poriadne som dosdrziawala aj s pohybom teraz to chcem tak isto,lebo inac to nejde

jessika

labu77 mi už držíme s džanuškou od januára ale posledné mesiace skôr sme jedli ako diétovali.mi to máme aj prestávkami už dobrý dlhý čas:)vodový sme si dali dfoteraz iba raz.toto je druhý krát.
merilinka mi už ani neviem v ktorej fáze sme:))mi to len nazývame ako chudnúca alebo prejedacia fáza:)) ale hlavné že sa akotak držíme.schudnúť sa dá s touto diétou to je zaručené.kým ju človek nezunuje aj vydržať sa dá.prvé dni sú len ťažšie aspoň podla mňa.potom to ide.no ja tú knižku mám len neviem či ti ju viem poslať.ak sa vrátiš na začiatok našej stránky tam som udala stránku kde si ju môžeš aj sama stiahnuť.ak by to nešlo tak sa pokúsim ti ju ja poslať.ozvi sa či sa ti to podarilo.