Kto ide so mnou na 90-dňovú napr. od 20.1.? Nájde sa niekto?

merilinka

a este ak by mi niekto dietku poslal na e-mail bola by som wdacna,lebo fakt je mi luto dat cca10€ za knizku,ked mam teraz financne problemy,a potrebujem do inych veci investovat

merilinka

jessika:a tak jeden den po zadu:) to uz ste v druhej faze?ja chcem uz strasne schudnut hrozne sa citim,mam nizke sebavedomie som po porode,pred tym som behawala ale kedze som otehotnela prestala som a strasne som pribrala,teraz chcem zacat znova plus nasadit tuto dietku,ked citam je dost uspesna a aspon chcem sa naucit troska krtotit a nevyjedat,mam 160cm a 65kg chcela by som dat 10dole:)ale aj menej budem rada:)

labu77

Ahojte baby, pozerám, že aj vy dnes niektoré máte vodový deň. Ja som dnes iba na 29.dni. Ako dlho držíte dietu vy?

jessika

dobré ráno. lochneska prajem ti šťastnú cestu a dávaj si na seba tam pozor.keď sa vrátiš ozvi sa.
ahoj merilinka.vitaj medzi nami aj ty.ale nemala by si s nami začať až zajtra?dnes máme vodný deň.pravda ak vydržíme.zajtra začíname prvým dňom.na začiatok by si mohla aj ty napísať niečo o sebe ak sa chceš pridať.prajem aj tebe vela chuti do chudnutia.
džanuška kde si zlato moje?začala si?ja som včerajší vitamínoví zvládla.dnes sa pokúsim s tou vodou.ozvem sa ako som dopadla.prajem krásny deň vám všetkým.

lochneska

Baby, tak ja dneska odchádzam, cestujem do Prahy... prídem až v utorok, majte sa tu kráááááásne a držte sa a chudnite!!! :D

jessika

fú meduska to nebude lahké pre teba takto.to si si mala dať asi dnes ten vodný deň.po dvoch ovocných dňoch ešte vodový no dávaj si pozor nie že ti bude niekde zle.a majte pri sebe dievčatká moje zajtra hroznový cukor.keby vám klesla hladina cukru.to sa stalo aj v prípade džanušky mojej.však džanuš?pamätáš? ak sa budete cítiť zle to pomôže.len opatrne aby ste tú hladinu potom zas moc rýchlo nenadvihli lebo aj od toho vám môže byť zle.
zatial mám troch problém aj s ovocným dňom.som hladná.no neviem ako prebehne zajtrajšok.ja sa už budem tešiť keď zvládnem dnešok:))

meduska

ahojte . . .dnes som mala mat biekovinovy-ale taham dalsi ovocny s tym-ze som si dala na obed rajcinovu polievku...neviem-ci ten zajtrajsi vodny zvladnem

jessika

ahoj sofia.a aj ty držíš diétu?vlastne je to jedno.diéta sem diéta tam asi už ani nie len preto sem chodíme však kočky moje:)) ak sa chceš pridať tak ťa tu srdečne vítam medzi nami.