Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto ide so mnou na 90-dňovú napr. od 20.1.? Nájde sa niekto?

meduska

ahojte kočky . . ja mam stale dilemu-ci v tom pokracovat-ale podme nato-bez prehreskov, vydrzme 2 tyzdne a uvidime-ci sa vaha pohne . . .dnes uz nemozem-uz som papala . . . .ale od zajtra mozeme
moja vaha je 75kg, vyska 163 cm a vek-28

jessika

ahojte dievčatká moje.
džanuška ani ja som nemyslela na také tabletky.skôr na nejaké čaje alebo niečo na prírodnej báze čo tlmí chuť do jedenia.ale zatial som nič vhodné nenašla.no asi tá kríza nastala u všetkých z nás.aj ja som sa dnes ráno velmi nepríjemne prekvapila keď som sa postavila na váhu.tak som sa rozhodla že dnes začínam.no aspoň dúfam.ak to nepôjde tak sa pokúsim s nejakou inou diétou.darmo táto diéta funguje keď sme si na ňu zvykli aj s prehreškami.treba zmeniť štíl.nová diéta nové plány a s elánom bez prehrešku.neviem ale už nad tým rozmýšlam dlhší čas.tak vela sme pre to bojovali a teraz to nesmieme vzdať!!
kočky moje ja dnes fakt chcem začať.a už je to jasné.alebo fakt bez jediného prehrešku alebo zasa zlihám.ak povolíme čo len trošku tak to aj vzdáme.toto sa nám opakuje už dlhší čas.ja chcem schudnúť.takže dajme tomu ďalší pokus a pozbierajme sa.inak to nepôjde. rozbehneme to odznova? čo vy na to?

Džana

Bambulky moje, ja sa k vám bohužiaľ s tými tabletkami nepridám. Nebudem to určite jesť nakoľko tomu vôbec neverím a nechcem si zbytočne zaťažovať žalúdok a pečienku... Musím sa do toho nejako pustiť s rozumom a pokračovať. Akože dnes som sa postavila na váhu a normálne ma rozbolel žalúdok z toho výsledku!! :(( Ten môj včerajší odhad bol až moc optimistický! Ani vám nepoviem koľko som mala váhu, veď by som sa od hamby asi prepadla.. :( Ale katastrofa. To, čo som mesiac alebo koľko dávala dolu, tak teraz to priberiem ani nie za týždeň? tak toto je už fakt moc!!! Dnes som chcela začať odznovu. Vydržala som celý deň a večer o deviatej som sa natrieskala - no fakt ako prasa!!! :(( Vôbec sa neviem dať dokopy!!!!!! a je mi z toho smutno.. veď sme fičali 4mesiace, aj keď s prehreškami, ale toto už sa mi vôbec nepáči (aspoň v mojom prípade)!!! Musím niečo vymyslieť keďže sa bohužiaľ nepridám k vám s tými tabletkami..

lochneska

Mna štve jedná vec a tou je, že dietu som začala držať s mamou, a ona zo začiatku mala s tým problem, musela som ju nutiť a teraz je to presne naopak... :(
Ale viem že sa dáme dokopy, baby, a niečo vymyslíme, aj ja som už rozmýšlala nad tými tabletkami Alli, ale neviem neviem, či to nie je zbytočné... možno je to len reklama a možno to vôbec nefunguje... Ale už neviem čo mám robiť, som sa rozhodla že v lete budem chodievať ráno behávať.... :)

jessika

kočky moje ako tak rozmýšlam asi je na čase aby sme sa poobzerali po nejakých tabletkách alebo čajoch čo berú chuť do jedla.tu máme najvädší problém.aj ja jem všetko.ani ja neviem vydržať na diéte.mám chuť na všetko.večer ťažko zaspávam lebo mi je zle.som v kuse prejedená.potrebujeme niečo čo fakt bere chuť do jedla.poopytujte sa ale nie tie reklamy za ktovie kolko tisíc korún.to sú sprostosti.niečo na úrovni.ak niektorá z nás niečo nájde tak sa ozvite.iné východisko nevidím.ja som túto diétu už asi zunovala.alebo neviem čo sa robí ale nejde to.vymyslime niečo spolu.asi sme na tom všetky rovnako:))

meduska

nejde o nic svedoborne - chcela som sa rano normalne naranajkovat-celozrnny chleba, zelenina, obed klasika-zeleninova polievka a nieco lahke-najradsej mam zemiaky s petrzlenovou vnatou a potom uz len zeleninu a ovocie-kamaratka tak scudla z velkosti 42 na 36-ibaze ona od obeda uz nic neje-iba pije vodu . . . . ale neviem, ci to zvladnem-ona chodi normalne na obedy vo firme-ale potom uz koncí s jedenim.
A este som rozmyslala o Alli-ze si kupim

Džana

No awojtee! Meduska, prezraď aj mne tú novú metódu, daj nejaký tip, lebo ma už asi porazí. Už sa asi 5dní strašne prežieram a neviem sa zastaviť. Dnes som bola odhodlaná začať naplno odznova ale zase mi to nevyšlo a hlavne večer som sa zase natrieskala so všetkým možným a teraz mi je zle ako každých posledných cca 5 večerov!!!! Ja som taká krava!!!! :((( fňuk... Už mám určite no min. 71,5kg tipujem! Určite menej nie...
Musím niečo robiť, veď mi je už zle zo seba, ale neviem ako sa k tomu dokopať. Ešte aj toto hnusné upršané počasie, čo mi tlačí náladu a chuť do mínusu... :(( Baby, dajte mi nejaký návod!!!!

lochneska

meduska, a aká je tá nová metoda?? :)
Ja by som po správnosti mala mať dnes prvý vodný den, ale nemám na to odvahu.... asi by to bolo ešte zbytočné.. :(

meduska

ahojte kočky, po dlhej dobe . . .
hned na uvod-nedietujem, vybodla som sa na to, aj ta vaha tak vyzera-75kg-od zajtra s tym skusim nieco spravit a poviem vam-ci ta moja metoda zabera . . nova :D :D :D
teraz-ked je tak skaredo a ja som zatvorena na byte-chodim, zhanam, stale by som nieco zrala-hlavne sladke.Ale pripisujem to aj mojim dnom. Dnes sme boli v Slávnici-vraj letecky den pre deti-nic sa nekonalo-skarede pocasie. Tak sme od PU sli do Bojnic, ale ta prehliadka zamku sa skorej podobala zrychlenemu presunu. Boli sme len 2 rodinky,sprievodkyna to sypala ako pokazeny gramofon, ziadne emocie,totalne otravena.Prehliadka namiesto 1h15min trvala 40 min. Ale aspon som nemyslela na jedlo.

lochneska

No baby tak pekne teda pekne :) Ja som tento víkend tiež poriadne polavila, včera som bola na grilovačke a dneska som neodolala mäsku s kapustou a knedlou :D Ale čo už, svet sa nezrúti ešte kvoli tomu :)))
Ale včera doobeda som si dopriala poriadnu a krásnu trojhodinovú jazdu s mojou kobylkou :))) Tak aspon sa to všetko pekne začalo ... ;o)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto ide so mnou na 90-dňovú napr. od 20.1.? Nájde sa niekto? - Fórum - ZDRAVIE.sk