Kto ide so mnou na 90-dňovú napr. od 20.1.? Nájde sa niekto?

Džana

No vitaj Jessulik moja :) Mne sa to s tými oslavami tiež nejako kopí. A keď nie oslava, tak nejaká akcia - firemná, domáca.. no stále niečo!! My dnes takisto oslavujeme - ségra aj moje krsniatko májú meniny. Takže zase sa môžu stoly "polámať" od dobrôt no a pozeraj len tak na to.... Inak s tým vekom - aj som mala takého tušáka, že budeš mať okolo 28-30 :) Takže celkom som sa trafila. A to budeš asi teda z nás troch najstaršia. Ešte uvidíme, či sa nepridá meduska do štatistiky.. :) Takže nám musíš ísť príkladom a byť najrozumnejšia :))) jasné?? Tak pekne oslavujte, aj ostatným kočkám prajem krásny dník! :)

jessika

no prišla jessuli a neprišla s tou váhou džanuška moja:)prišla som dobre napráskaná.torta, mäso zákusky a všeličo možné.dnes sme oslavovali a zajtra zas.takže jedla som dnes tolko ako traja vojaci :) ale neviem kolko mám kíl.a aj včera som bola v bojniciach a aj tam som pojedla od hranoliek po všetko možné.ja neviem tie progami na oslavy sú strašne časté v poslednom čase.zajtra má syn prvé sveté príjmanie.inak ja budem mať 30 rokov o pol roka:) a čo ja som tu najstaršia??? no toto:)) prajem pekný večer lebo ja mám ešte vela práce:)))

Džana

No lochneska, ja katastrofálne s diétou. Už druhý deň mám voľný program... :(( Predvčerom som sa vážila a absolútne sa mi váha ani nepohla po týždni, dokonca som mala nejaké gramy navyše! tak ma to trochu nahnevalo a urobila som si voľno! Ide víkend, takže zabehnúť sa zase naspäť bude asi problém, tak uvidíme... Jess sa určite poriadne snaží a maká na sebe, tak ako sa aj ty snažíš. Takže zase len ja som zlyhala.. :(( Je mi to ľúto, ale čo mám robiť?! :(( Mne sa tá váha už pod tú 67 asi vôbec nedostane. Stále sa točí okolo 67-68... :(( A to ma úplne odrádza.. a pritom som sa teraz 2 týždne naozaj snažila.. :((

Džana

Ale čoby by bola pohroma? 2 nanuky sú v pohode. pokiaľ sú to neni 2 celé nanukové torty.. :)) Ja som mala dnes ovocíčko, dalo sa, len nejako posledné dni neviem odolať káve - takej z automatu. A to je "čokoládová káva s mliekom". Dávam si síce bez cukru, ale je tam to mlieko a aj trošku čoko. Takže moje prehrešky sú momentálne káva. Aspoň to mi trošku zdvihne náladu v práci aby som nezaspala.. Len sa budem musieť dokopať k normálnej káve keď tak - bez cukru a mlieka... zajtra sa asi odvážim ako tak rozmýšľam - aby som vedela, čo ma tá nezbedná káva bude stáť :((( A vy ostatné kočky kde ste??? Jessuli, ha?? Meduska?? neflákať sa, pekne pracovať na sebe treba :))

lochneska

Inak ja mám zajtra ovocný deň....zasa :D a mama mi urobila zapekané jablká s pomarančom posypané mandlami, zas nejaký recept z knihy... :) Ale neviem, dnes mám práveže super náladu, aj ked dieta nie je na tom až tak dobre... lebo dnes som zjedla 2 nanuky.... ale to tiež nie je žiadna pohroma :))

lochneska

Džana tak to sa teším s tebou kvoli tým konikom :)) viem aké je to super... mňa zajtra čaká seno... musíme ísť nabrať, lebo pomaly už naše kobylky nemajú čo papať :))