Kto ide so mnou na 90-dňovú napr. od 20.1.? Nájde sa niekto?

Džana

Meduska, ja som stále tu! Pozerala som aj ja na ten 4.1, ale je tam veľa ľudí, ktorí píšu niekoľkokrát za deň a naozaj to je veľmi neprehľadné.. Takže mňa nájdeš určite tu :)
Ja som inak dnes mala bielkovinový deň. Urobila som si papriku plnenú syrom opečenú na oleji. Viem, olej by sa nemal absolútne, ale snažila som sa, aby každá jedna zbytočná kvapka zmizla z môjho taniera! A zase raz za čas to nepovažujem za nejaký extra prehrešok! TAkže si myslím, že dnešok som opäť zvládla. No a padla za obeť ešte aj jedna jediná salonka, ale tú som tiež akože nezjedla :)) Takže ide sa nazajtrajššoook :) Asi si uvarím šošovičku. Už som ju dlho nemala. a ktomu nejakú zeleninku. A vy ako stojíte?? Strašne by som chcela, aby ste boli aj vy optimistky a darilo sa aspoň tak ako mnee!!!!! :)

edusa

baby ahojte...ja som nastavila od noveho roku ziadne sladkosti,kolace a pecivo...este sa lucim s tym tento prvy tyzd.ze si dam trebaars keksik,na druhy den kolac,ale od zajtra kruto..mam to vyskusane.treba viac pohybu,menej papat a pojde to dole....chcem 52-50kg ale nemam vela,55,len to mi ide dost tazko...drzim prsty vsetkym

Džana

Michaelala, určite sa Ti to podarí! Uplne viem, o čom hovoríš, že sa po troch dňoch cítiš lepšie. Ja takisto a sú to len tri dni :) Ten fajn pocit ma udržiava pri snahe a "chcem"! :)
Ja mám momentálne 172cm, 75kg a straaaašne rada bysom to dala na 65! Viac si netrúfam znížiť číslo, lebo bude zázrak keď dosiahnem 65! A ja to dosiahnuť chcem! Tak sa ani vy kočky moje nevzdávajte! Spolu to zvládneme!!!
Žeeeeeee???? :)))))

Michaelala

Ahojte, ja som tiez zacala 4.1, ale nejde o to, kedy zacneme, ale ako sa citime isty den. Musim napisat, ze hoci len treti den a ja sa citim tak lahsie, lepsie :) ako predtym. Teraz som uz aj celou myslou presvedcena, ze chcem schudnut, takze uz sa to musi podarit. Vazim: 67kg 164cm a chcem schudnut na 55 kg. Rok som zila v Anglicku a tam som pribrala 10 kg :( a od vtedy sa mi uz nepodarilo schudnut, teraz je ta chvila :) :), lebo sa vieme povzbudit navzajom, predtym som o tom nehovorila nahlas, len som kyvla rukou. Teraz si to priznavam, ze potrebujem schudnut a podari sa to.

Džana

ja som tiež začala štvrtého. Teda dnes je 3.deň. Zatiaľ všetko v pohode zvládam :) uvidíme na ako dlho...!
Meduska, ale držím Ti napriek tomu palce! Treba sa do toho pustiť! Zachvíľku je tu LETOOOOOOOOOO :)))))))))

Džana

No ahojteee kočky moje. Vidím, že zase nemal nikto čas sa prísť pochváliť, alebo "pochváliť". Ja som zase ten druhý prípad :((( Dnes ráno som sa postavila na váhu a bolo tam presne 74,0! a je mi úplne zle z toho. samozrejme aj sebavedomie ide veľmi rýchlo dolu vodou. Najhoršie je, že mne tá diéta už vôbec nezaberá, lebo stále dokola robím to, že "4" dni držím, "5" dní nedržím, 3 dni držím, 4 dni nedržím a stále tak nejako dokola. Dostanem sa maximálne na 72kg, ale ďalej sa to už ani za svet nechce pohnúť. a aj to ma odrádza.. Ja som si vedomá toho, že robím strašne zle môjmu organizmu a teda aj sebe. Lenže stále sú nejaké akcie. Teraz sme boli napr. celý víkend v ríme, tento víkend vianočné trhy vo viedni, budúci víkend vianoč. posedenie (večera atď) v práci a potom už vlastne vianoce. Lenže nemôžem to nerobiť, lebo už by som mala dávno naspäť tých 80kg. Takto to ako-tak trošku regulujem. ale nie je to dobré!! Ja neviem čo robiť?!!!!!!!! Ja by som potrebovala kvôli organizmu od diéty takú mesačnú pauzu, napr. do konca decembra a od januára začať ako minulý rok. Lenže ja viem, že pri mojom zbrklom žraní to budem mať do POLOVICE všetko naspäť, ani nebudem potrebovať termín do konca mesiaca.. poraďte mi niečo.. :((