Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto ide so mnou na 90-dňovú napr. od 20.1.? Nájde sa niekto?

Džana

ajaaaaj kočky, už som tu naše "oddelenie" skoro ani nenašla.. Sa nikto neobjavíte!!! čo je s vami? a ja som taká zvedavá ako sa vám dari?! :((

meduska

teraz nieeee - az niekedy koncom maja zacnem s vyrobou :DD
Kamaratka prestala vecerat- skratka posledne jedlo bolo na obed a potom len pila a zelenina , ovocie- 1. mesiac neschudla ani kilo- ale teraz po roku je z vahy 70kg na 54kg - a mala aj 49- ale to uz bolo zle.....a ja sa neviem prekonat :((((

džana

Meduska - to ako budeš mať bábätko????
A som na teba hrdá, že sa stále držíš na rozdiel napr. odo mňa! :) Len tak ďalej!! :)))

Ja som sa PORIADNE pohoršila - mám niečo cez 74! ?:(((((((((((((((((((((((( čo vám mám k tomu povedať? :((( som sklamaná sama zo seba. najhoršie, že sa neviem ani za nijakú cenu naspäť napojiť na diétu... :( a to si každý deň hovorím, že UŽ začnem.. proste mi to nejde a nejde a nejdeeeee :((( Jessuli, ty čo?? Nabehla si naspäť? či sa ako stravuješ? a čo tvoja váha??

meduska

ahojte - tak ja sa drzim- 72kg- ale chcela by som skoncit pri polievke v praci a druhe jedlo okolo 17tej-ked pridem domov- v pokoji-alebo o 16tej- a potom len jablko alebo salat vecer-ked uz bude hlad- musim schudnut na 65 minimalne- lebo som sa rozhodla na matersku......aby som neskoncila ako slon- tak do maja mam co robit

Džana

awojteeee, vidím, že ste stále zaneprázdnené letom, určite aj deckami - školákmi...
Ja len také konštatovanie, že to so mnou ide poriadne dolu vodou čo sa týka váhy. A už to cítim aj na oblečení!! :(( Neviem sa naspäť dokopať ani keby čo! vydržím max. 2dni a potom sa dám znova na bežné jedenie...
Ja chcem 5kg doleeeeee :(((
a čo kočky moje, ako stojíte?? už sa aj ozvite, šak sa nemám s kým pretekať v prehreškoch :))

katus93

Ahojte baby !!! Na túto stránku som sa preklikala úplne ale úplne náhodou, ale som veľmi rada, že som ju nevypla a trochu sa tu porozhliadla. Čítala som niektoré vaše príspevky a vidím, že nie som sa, ktorá má problémy s váhou. Viacere z vás máte taký istý problém ako ja o to so zadkom a so stehnami. Je to strašne nepríjemné a frustrujúce pozerať sa denno denne do zrkadla s vedomím, že toto je vaše telo. Sama to prežívam a od minulého roka od októbra sa to snažím zmeniť. No poviem Vám, že som schudla dokopy 10 kíl, ale stále to neni to pravé orechové. Známy, kamošky aj rodičia mi vravia, že sa mi pekne darí ale ja nie som spokojná pretože od júla ako sa začali prázdniny som povolila. Nehovorím, že som pribrala ale ani som neschudla. Som na mŕtvom bode a to ma veľmi štve. Dúfam, že sa nám spolu podarí niečo vyčarovať a budeme nať každá sama zo seba ale aj z "net kamošiek" ohromnú radosť!!!!! držím vám palce..... :o)

jessulík

ach jaj po dlhom čase som sem prispela.vlastne len chcela ale nepridal sa môj príspevol.no nevadí asi začnem odznova.vlastne len to najdôležitejšie.som tu a chcem začať.čo vy na to kočky?

džana

No baby - pozajtra je svadba. A ja mám okolo 72kg! šaty som obliekla, ale... no ja neviem. Bola som v nich síce pochválená, že dobre vyzerám, ale už nemám ten "vaaaaaau" pocit zo seba. Asi preto, že viem, čo mi ukazuje váha - a to veľmi ovplyvňuje moju psychiku. Zajtra máme ešte aj firemný mejdan - okolo 1200 ľudí (zákazníkov)... Takže tam sa zase bude prežierať, piť.. ach jaaj. A s týmto diétovaním pred svadbou sa mi darilo asi tak 2-3dni, potom som polavila na 2dni a taktosa to stále opakovalo. Ono proste ten pocit - že "musím" schudnúť do tej svadby, ma iba stresuje a nedokážem to na ten just... No čo už. Snáď ten deň a večer nejako prežijem a pôjde sa nejako ďalej.. Držím aj vám palce!

Džana

ahojte bambulky.. normálne, že som tu teraz to "kto ide so mnou....." hľadala dosť dlho :) Myslím na vás, že ako sa vám asi darí!! U mňa to nie je najhoršie, ale ani nič extra, taký priemer! Váha sa mi točí momentálne okolo 71kg! A to som mala ešte 4 - 5 dní dozadu skoro 75! to som došla po víkende na chate domov a skoro som rozšliapala váhu!! vôbec som nechápala z čoho, keďže na chate sme jedli iba tak akurát. Síce sa veeeeeeeeľa pilo a alkohol obsahuje veľa kalorii, ale až tak že mi to vyskočilo som bola strašne prekvapená!! Od soboty za týždeň je tá svadba! keď nie viac, chcela by som tú váhu dať strašne aspoň na tých 70!!! Tak uvidíme ako sa bude dariť. Tak sem zbehnite aj vy a pochváľte sa :)
Ajoooj zatiaľ!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto ide so mnou na 90-dňovú napr. od 20.1.? Nájde sa niekto? - Fórum - ZDRAVIE.sk