Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto ide so mnou na 90-dňovú napr. od 20.1.? Nájde sa niekto?

jessika

čauko kočky moje.tak najprv džanuška ten hroznový cukor si daj len keby si cítila že ti začína byť zle.inak si ho nedávaj.a stačí jeden.a čo sa týka školy ja som spravila tiež len strednú.takže maturitu mám ale výška ma vôbec neťahala.tešila som sa že som túto dokončila:))a teraz stačí čo sa týka školy keď sa učím so synom:)) o rok pôjde do prvej aj malý takže u mňa sa škola skončila definitývne.aspoň si myslím.zatial sa neplánujem vrátiť k učeniu:)) mne by akurát stačilo keby som sa vedela vrátiť k diéte:))

Džana

Možno mi ten parkúr nebude vôbec sedieť, to neviem, ale páči sa mi to. Minule keď som mala hodinu (čo chodím na koníky), tak tam jednu kočku učili "kroky" z westernového jazdenia. Možno by sa mi aj to páčilo. Ale v prvom rade sa musím naučiť dobre jazdiť. Ja chodím na hodiny do Blatného, to je pri Senci a tam učia rôzne druhy jazdenia. Tak tam by som sa na to najskôr dala. Mám to najbližšie k domu, tak mi to aj najviac vyhovuje. V BA síce robím, ale mala by som to oveľa komplikovanejšie s dopravou domov, aj časovo atď keby som tam chodila aj na kone.. Len čo keď ja by som už teraz chcela začať s tým parkúrom! :o)) ale viem, že bez fakt dobrého základu v jazdení to jednoducho nepôjde. takže musím byť trpezlivá :o)
A s tou školou - niečo mi to hovorí. Ja som sa na strednej strašne zlajdačil v učení a teraz mi učenie absolúúútne nič nehovorí. Momentálne si na školu vôbec netrúfam, asi preto, že aj u mňa učenie zaraďujem na jedno z posledných miest :o) to máme spoločné! a čo vy kočky?? Jessuli, napr.ty čo? školička nič? alebo už máš?? :)

lochneska

Áno, áno, ja mám svojho koníka :) &no v okolí BA máš s parkúrom veeeeeľa možností, stačí si tam vyhliadnuť len dobrú stajnu, ja s parkurom nemám žiadne skúsenosti, ale ak by si to chcela robiť aktívne, neviem či nebudeš potrebovať aj licenciu jazdca, tá sa tuším robí v Ivanke pri Dunaji ... :) No pravdu povediac ja zasa parkúr nemám rada, jazdím western a chcela by som so svojou kobylou aj vytrvalostné preteky robiť, len tých na Slovensku nie je veľmi veľa... :(
No jo ešte jeden rok na strednej a neviem ani sama čo dalej, na jednej strane by som chcela na výšku ale na druhej ja som stašný lenoch čo sa týka učenia nikdy ma to nebavilo, tak ešte nie som 1oo % rozhodnutá čo dalej ... ;)

Džana

Lochneska, takže teba teraz čaká posledný rok na stednej?? Teeeda :) Ja už ani neviem čo je to škola.. akurát včera sa ma ségra pýtala, že či som si zase nedala prihášku na výšku. Ona má teraz za 3týždne už promócie :) Ale nejako sa mi nechce už učiť. Ty sa chystáš niekam ďalej?? či pôjdeš robiť?
Inak ozaj lochneska, nemáš nejaké skúsenosti s parkúrom?? nejako som začala nad tým špekulovať, že keď sa naučím dobre jazdiť a všetko okolo toho, možno by som skúsila parkúr :))) Neviem síce, či by mi to šlo, ale strašne ma to ťahá :) Lenže neviem ako a kde začať.. nevieš poradiť?? (Ty máš koníka, že?? dúfam, že som si to zase nepomýlila s niekym :))) )

Džana

No dobre kočky,tak včerajšok ani dnešok mi nevyšiel! :( Včera som sa super držala s tým ovocným dňom do nejakej šiestej večer! ale švagor mal narodky, tak objednal pizzu, koláče a všeličo iné a už bola celá diéta vyriešená! Dnes som vstávala o pol 11, takže raňajky, aj pitný režim v keli, tak dnes papám zase normálne... Takže zajtra sa chcem pustiť naozaj do toho, ale nechcem to zakríknuť. V práci to snáď bude ľahšie.. A inak nad tým vodným dňom, čo som si ho chcela pôvodne dnes dať, rozmýšľala som nad tým a naozaj to asi nebudem rozumné dať si ho po prvom ovocnom dni po všetkých dňoch čo som normálne jedla.. Dám si normálne štyri dni diéty (jedno kolo) a potom by som sa do toho pustila. A inak Jessuli - s tým hroznovým cukrom - koľko si ho mám dať? pýtala som sa v lekárni že koľko za deň sa môže a že 3x. Mám si dať napr. ráno a na obed preventívne?? alebo až keď mi zostane nejako blbo?? Nemám s tým moc skúsenosti, chápeš!
Inak včera som si bola skúšať v jednej svadobke spoločenské šaty. Natrafila som na nenormálne krásne (taká krásna jasná fialová. A aj mi sadli ako uliate! :))) Ale svadba je 12.septembra a ja sa bojím, že keď si ich teraz zarezervujem (požičanie), tak dovtedy priberiem a nebudú mi dobré.. :( Alebo že by to bola motivácia chudnúť?? .)) Baby ja chcem ešte 5kg doleeeeeee!!! Tých 64 by bolo úplne ideálne a geniálne zároveň! ale prečo to je už teraz také ťažké?? :( fňuk..

lochneska

Kočky, ja som sa z tej Prahy vrátila taká chorá :( Jediná výhoda je že nemám chuť do jedla a dnešný vitamínový deň som prežila v pohode, zajtra bielkoviny na tie sa teším...
Priznám sa, že som začala uvažovať o ukončení diety, ale nie, ešte jun dáko dotiahnem a potom cez prázdniny chcem napllno naštartovať ... pretože v novembri ma čaká stužková a predsa nechcem aby som vypadala v šatách ako nejaká veľryba....

juessika

ahoj džanuška moja.vidím že ty si sa už zase odhodlala a bezomňa:))ja sa neviem dať na tú diétu teraz späť.ale ty si šikovná ak si začala s ovocným dňom a hneď po ňom chceš mať vodný.nepovažujem to za dobrý nápad.je to príliž drastické po normálnom stravovaní.aspoň týždeň si mala skúsiť diétu a potom túto kombináciu ale za to ti prajem vela šťastia k tomu.a pamätaj na tem cukor!!!! kto nám tu spomínal tú knižku???? druhý diel diéty.ja ju chcem.ani ty ju ešte nemáš????

Džana

Jessuli, je to strašné v každom prípade! Ja sa tiež cítim oveľa horšie keď nediétujem, jem - žerem všetko doradu a večer ma trápi hlavne žalúdok!! Dnes v noci som sa asi 5x zobudila na to, že ma dosť bolel žalúdok!!! A povedala som si ráno, že stačilo! Dnes som hodila ovocný deň, zajtra rozmýšľam nad tým našim vodným dňom! Kúpila som si dnes ten hroznový cukor, takže som teoreticky pripravená! :) A dávam si posledný termín na chudnutie - a to do polovice júla! Teda bez 5 dní mám na to mesiac! Keď sa váha nepohne pod 67, kašlem definitívne na to a budem len na udržiavačke!! V tom prípade to musím za každú cenu udržať po 70-tkou!! Dnes som mala zase NAD!!! :(( a čo vy kočky? rozhodli ste sa pre niečo?? nejakú variáciu, nový recept, alebo tak?? A kde je meduska, lochneska a ostatné holky?? Asi ako minule jess spomínala - toto neveští nič dobré, že sa neukazujete. Asi pekne papáte s nami, čo? :))

jessika

no veď hej.len ako sa k tomu donútiť?mne to nejak nejde.stále sa cítim hladná a furt niečo hladám v chladničke.aj ja sa bojím že priberiem.aj takto sa cítim zle a keby som pustila späť ďalšie kilá to by bola pre mňa katastrofa.fakt sa teraz cítim horšie že som pribrala više kila ako keď som mala 80.už som si zvykla na prázdny žalúdok a včera som sa zase strašne zle cítila.bola som plná a nevedela som zaspať.takto to nepôjde ďalej.

Džana

Hej Jessuli, asi si potrebujeme chvíľu od nej oddýchnuť. Ale čo keď cez ten oddychový čas naberieme "polovicu" naspäť?? Lebo ja som na najlepšej ceste k tomu, jem ako divá :(( fňuk.... kým sa potom dostaneme na tú najlepšie dotiahnutú pôvodnú váhu (u teba 65 a u mňa 67), tak nás to 300x prestane znovu baviť.. Ja neviem čo je teda lepšie. Ale nemôžme to teraz vzdať, veď ide júl, august - čas na kúpanie, plavky a my budeme ukazovať už myslím že v pohode telíčka a nie 80-kilové šunky a viac, no nie?? musíme to nejako ťahať, aj keď s odranými ušami... :))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto ide so mnou na 90-dňovú napr. od 20.1.? Nájde sa niekto? - Fórum - ZDRAVIE.sk