Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Paci sa vam meno Romana?

kobra17

Romana je krásne,nezvyčajné dokonca unikátne meno.Ja sama som chcela dať svojej,ak by som mala,dcérke také meno,ale mám dvoch chlapcov a prvorodený je Roman.
Taká,čo povie,že meno Romana je FUJ,nech to radšej nevyslovuje,lebo pre iných môže byť práve JEJ MENO FUJ!!!

romankaa

ja sama sa volám romana a mne sa meno velmi páči... je velmi ojedinelé a nie otrepané ako ema,mirka,katka....

mate59

Romana - je to vlastne pôvodne Rímanka,zaujímavé meno a páči sa mi ak sa jej hovorí Romy.Aj R. Schneiderová má pekné meno.

angelika1236

Ani mne sa tak nepáci, ale podla mna tiez v tomto prípade nedávaj na nazory druhých a ked sa teba páci kludne ho daj svojmu dietatku, ak ani manzel nie je proti..

nathália09

daj meno,ktoré ti padne do oka-Romana je zaujímavé,a nie bežné meno,a je celkom pekné.Nie je ani tak dôležité meno,ale človek ktorý sa za tým menom skrýva.Ak sa ti páči,tak nemaj s tým problém a daj svojmu dieťatku to meno.Nedávaj na názory druhých.Pekný deň.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Paci sa vam meno Romana? - Fórum - ZDRAVIE.sk