MA MILENKU?

Príspevok v téme: MA MILENKU?
zanetta

Nasla som priatelovi s ktorym zijeme v mobile smsku ktora vo mne vyvolala zvlastny pocit. Ja nie som ziarliva ale toto ma zoziera. S muzom chodievame domov niekedy cez vikend k svojim rodicom a niekedy ide aj sam ked nemozem. Tam chodieva s kamaratmi von na pivo, futbal atd. a mne sa zda ze tam existuje este niketo okrem mna. :( Mame súpolu dve deti, maleho synceka a 10 r dceru. Je zodpovedny ale mne sa zda ze mu chyba volny zivot ako za slobodna. a co ta druha? Vie o mne a o detoch, to som citala v smske. Ako teda moze?

tinka228

a ešte sa opýtam jednu vec. ako si mu našla tú sms? prečo si šla do jeho mobilu? lebo ak máš prístup do jeho mobilu normálne a on o tom vie, tak prečo by si tam nechával sms od milenky?

zanetta

Toto podozrenie sa prejavilo az teraz ale kde chce ist v zime na ryby? To nechapem. Uz len to je podozrive. Ved sa tej holky opytam ako to tam vyzera a ci nieco nevie. A budem mat aspon klud. Vzdy si ho zastavaju kamosi ked sa opytam ci boli spolu. kazdy povie ze ano aj ten o ktorom mi nevravel ze bol snimi. Tak ma slahne.

tinka228

a možno ho tá ženská síce chce uloviť ale on nemá záujem lebo čo píšeš tak z jeho strany to fakt nevyzerá podozrivo. ja dobre poznám také stavy ako máš ty teraz. už x-krát som podozríevala manžela z toho či onoho a na prvýkrát som mu nikdy neverila, ale čas vždy ukázal, že neklamal. možno by si sa mala mať trošku "na obzore", ale nič vážnejšie na teraz nepodnikaj. ani tú kamošku si nemusela tak okato požiadať o pomoc.skús ho len trošku sledovať. možno sa viac povypytovať, ale nie aby ťa odhalil.

zanetta

anonym girl neviem zajtra zistim ako to je, budem s tou kamoskou co v tej krcme robi a povypytujem sa. asi ma porazi ale nebudem trpiet klamstvo

anonym girl

podla mna sa nemas coho bat.. moj manzel tiez chodi do krcmi ktoru zatvaraju o jednej a vysedava tam do rana :-)

zanetta

Ideme skoro zakazdym spolu alebo chodi len on s dcerou. Preto mi je to divne. No vzdy mi povedal, ze bolo este otvorene. Ze tam s chalanmi sedeli a kecali. a popijali samozrejme

tinka228

a ty si sa ho nikdy neopýtala kde bol medzi dvanástou a piatou keď už zavrú krčmu? a chodíte na ryby vždy všetci spolu alebo ide niekedy aj sám?

zanetta

Nie nepoznam ziadnu jeho kamaratku s kt. by chodil na ryby. To by nikdy nepriznal, vie ze by som robila cirkus. CVhodim snim ja s detmi. a nic by som si nevsimla :( Az na to ze ked sme u jeho rodicov ide tam skoro vzdy do krcmy za kamosmi a vracia sa az rano o piatej. Ked je krcma len do dvanastej otvorena. Ale napisala som jednej kamoske co tam byva, nech mi skusi nieco zistit. Pracuje v tej krcme.

tinka228

a ty tú ženu poznáš? mne by to asi tiež nasadilo chrobáka do hlavy. možno to len tak vyzerá a je to len dobrá kamarátka. a aké je to medzi vami dvoma? keby si nenašla tú sms nič by si si nevšimla?

zanetta

znela asi tak, ze kedy pojdu spolu na tie ryby co jej slubil a ze kedy uz konecne dojde do jedneho podniku v dedine do kt.chodime k jeho rodicom. a ze ci je vsetko doma ok somnou. TAK NEVIEM CO SI MAM MYSLIET. JA TAM K JEHO RODICOM NERADA CHODIEVAM, STALE POCUVAT JEHO MAMU. A ASI HO AZ MOC STRAZIM, BOJIM SA ZE HO STRATIM.