Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

omrzliny

Príspevok v téme: omrzliny
iveta

Mam taky dost vazny problem . Minuly rok v zime sa mi na stehnach oboch noh vyhodili cervene mierne opuchnute flaky ktore hodne svrbeli, najprv som netusila co to je myslela som ci nie nejaky eksem, no miesto bolo stale studene... V lete som sa toho zbavila, zostala mi tam sice svetlo hneda skvrna ale nemala som s tym ziadne problemy. Teraz ako sa zasa ochladilo sa mi to na pravom stehdne vyhodilo zasa. Som aktivna jazdkina na koni, cely den travim vonku, denne aj dve, tri hodiny v sedle a stehna su prave miesto kam sa mi opiera vietor a podobne. Chodim oblecená riadne, pod riflami mam este hrube leginy alebo hrube puncochy, no beztak sa mi to stale vracia. je to neprijemne a nyvyse to nevyzera dobre. uz si neviem rady no po lekaroch sa mi moc chodit nechce. prosim poradte

iveta

no o tom dokrvovani mi nieco hovor. Len prejdem po vonku a som uplne ze ladova, nohy a ruky mam studene aj v lete. Obcas mi to je az neprijemne, kohokolvek sa dotknem tak ho az trhne.... myslis ze to ma s tym nejaky suvis???na to aby sa mi ohriali ruky mi nepomozu rukavica ani nic. Jedine ked si ich ohrejem na niekom, to hej to jedine zaberie :)

baku

iveta svrbiet je slabe slovo.. niekedy sa tak rozskrabem ze katastrofa.. a do vody ist ? hroza.. to sa ovela zhorsi scervenie este viac a potom som cela flakata ako keby som neviem ake ochorenie mala... je to hnus... minule som myslela na to ze keby som bola bezdomovec tak umriem do hodiny vonku.. strasne slabo sa mi prekrvuju koncatiny.. mozno aj s tym to ma nejaky suvis... ja som strasny citlivokozec... ja som sa s tym uz zmierila uz to trva par rokov..

iveta

a celu zimu to proste iba natieras??? a nezvykne to potom zostavat cervene a svrbiet to???? Fakt ma to uz hneva, musiet pretrpiet celu zime. je mi az neprijemne sa vyzlliect do plaviek ked idem do bazena alebo nieco take.....

baku

aj ja s tym mam problem.. a to sa ani nevystavujem tak pocasiu ako ty.. len idem normalne von do mesta a tak... ja pouzivam mast excipial s mandlovym mliekom.. dala mi ju kozna ale je volnopredajna.. nepomaha vsak k odstraneniu flakov.. natriem si ju predtym ako idem von.. a chrani ma.. mne to same zmizne tak ako zmizne zima... neprisla som este na to co s tym... hlavne sa vela kremuj..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.