Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Z HAK som prisla o svoje vlasy

Príspevok v téme: Z HAK som prisla o svoje vlasy
pomoc nestastna

Pocas brania HAK mi vypadalo asi 50 percent vlasov!ked som ju dobrala prestali padat ale uz nemam svoje vlasy take pekne ako boli a moje sebavedomie je na bode mrazu:(. Zachustovanie stoji az 9000sk v salonoch:( Nepoznate nahodou nejake balzamy, specialne pripravky ktore by "zaktivizovali"moje vlasove korienky nech sa mi postupom casu vlasy opet zahustia? Mate s tym nejake skusenosti? Dakujem za pomoc:)

kikuus

ja som brala cilest a stalo sa mi to iste ale vlasy mi nielen vypadali ale aj sa rozstiepili a polamali...proste ostalo mi na hlave len nieco ake dolamane seno a pritom som mala vlasy do poly chrbta dolamali sa tak pod ramena trosku...presla somna inu antikoncepiu a je to lepie ale nikdy nebudu uz silne ako predtym...keby mal niekto vazny zaujemmu poslem fotky a neuverite co dokaze antika sprait s vlasmi

lucinka1444

ak budes mat nieco nove, resp. co pomohlo, aby sa korienky vlasov zregenerovali tak sa ozvi,... pripadne ICQ: 298 841 895... Dik, pa

lucinka1444

Presne tak! ja som brala takisto YADIN !!! - takze musi to mat nieco v sebe, ked sa nam obom ukazali rovnake priznaky (padanie vlasov) ..ach boze :(

pomoc nestastna

Pockat, su tu diskusie kde tvrdia ze revalid im nezabral ze to staci B-komplex-hmmm. uvidime chcem naspet svoje vlasy:(

pomoc nestastna

lucinka1444: je mi luto ze aj ty mas taky problem:(ano HAK je svonstvo a vypadavanie vlasov nebolo napisane v neziaducich ucinkoch!boli tam "len"ine...aku si brala?mne sa to stalo z Yadine, najdrahsia na trhu a nizkohormonalna!zurim. inac som nasla diskusiu kde tvrdia ze revalid na vlasy. Ked mi nieco konkretne pomoze tak napisem, len to moze trvat aj dlho kym daco zaberie:( drzim palce aj tebe!:)

lucinka1444

ahoj ja mam taky isty problem. mozno horsi :( tiez mi z HAK strasne padali vlasy, dokonca mam menej ako polovicu, vysadila som a po troch mesiacoch stale nic,.... ja uz som nenormalne zufala.... boze HAK je take svinstvo!!!! :( keby som to len skor vedela

slovacek

revalid pomoze, ale daj si vysetrit stitnu zlazu, teraz to prekonavam s dcerou a je to hrozne, ked sa dozvies vysledky z rozboru krvi. Dufam ze to nieje ono. Vela zdravia

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Z HAK som prisla o svoje vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk