dobry korektor

Monii

Ja používam ako podklad konopný krém na akné, potom si dám affinitone make up, ten je úplne skvelý, taký jemnučký, ľahký a pekne kryje :) nepôsobí ako maska.. a v DMke je teraz taká akcia (teda neviem či v každej alebo iba v našej :D ) že je tam za 8€ ten affinitone make up aj s korektorom zadarmo, tiež korektor affinitone a ten mám tiež rada :) mám dosť ťažkú formu akné, všetko červené a zapálané a boľavé a s týmto som spokojná :) a ešte to tak zbežne zafixujem púdrom, nejakým na mastnú pleť :)

lochness

essence korektor, taky tekuty v tubicke so stetcekom, 16hodinovy ci aky to ma byt... tolko sice nevydrzi, ale je super :) ja si ho nanesiem lokalne na vyrazky, necham chvilocku zaschnut a jemne vklepem, prekryva celkom dobre, zatial najlepsie co som nasla a cenovo tiez skvele

simka111

Ved preto by som chcela niečo viac tekute aby lepšie vyzeral na pleti, mam korektor Miss sporty ale nieje dobry....

anjelik9

ja si dam konopny krem bodovo na vyrazky abo flaky na to dam bodovo makeup affinitone a na to ked to je ešte vidno tak manhattan korektor ten modry mne sa zda taky lepši a mastnejši ako keby že neni tak vidno ako tie suché napr green line čo bývali korekčné tyčinky