Co ma obsahovat preventivna prehliadka u obvodného lekara?

Príspevok v téme: Co ma obsahovat preventivna prehliadka u obvodného lekara?
tinusska

mam trosku dost vazne problemy.. ide o to, ze beriem na akne roaccutane, rano a vecer, k tomu hak (belara), a zacala som pred par dnami len tak z nicoho nic krvacat z posvy, gynekologicka mi dala tabletky dicynone a ak to neprejde, aby som tam v pondelok prisla opat.. lenze vcera vecer som zacala pomerne dost krvacat z nosa. z nicoho nic, ani som sa "nesparala v nose", ani som dokonca nic necitila, iba ked som zbadala kvapky krvy pod sebou na zemi. uz mam plne zuby all tabletok, nenavidim ked ich musim do seba pchat a tiez sa bojim, ze mam uz dostrate telo, preto chcem ist obvodnej na krv, da sa povedat preventivne a chcem aby mi spravila vsetky mozne vysetrenia. Viete mi povedat ake vysetrenia mi moze spravit? dakujem

krisha

ja chodim k Zatkovi, ale niektore koleg chodia aj k Hostiakovi,niektore si pochvaluju, niektore nie, vies ako to je, sto ludi, sto chuti

tinusska

ema123 - vidis to, ten raccutan ma nenapdol, ze by to mohlo byt z neho... pojdem teda bud. tyzden k lekarovi, lebo ma slahne...

Tie pery co si spominala.. teraz doberam prave 4 mesiac, ale v druhom mesiaci zacali este len vedlajsie ucinky.. hlavne tie pery, ja som ledva jedla, rano bolesti ked som chcela nieco povedat... ako som ich mala doslova krvave, robili sa mi herpesy, na kt. som potrebovala normalne tabletky od lekara aby sa zahojili, kutikov som sa nezbavila pomaly dva mesiace... a potom jedine som musela zacat pouzivat telove mlieka, kt. som doteraz nemusela, hlavne na ramenach ruk... inak v pohode.. az teraz to vse zacala tak blbnut sprosto....

a ten lekar... tam kde mam, mam uz 2 roky kartu, takze v pohode mozem odist.. :))

krisha

chodila som do Trnavy, tam bola taka mlada velmi mila doktorka, teraz chodim do Ba, na zeleznicnu polikliniku, tam mam doktora, tiez v pohode

krisha

rozbor krvi, mocu, kontrola zraku, sluchu,krvneho tlaku,pulzu, popocuva ta, prip pozrie ci ti neopuchaju nohy. Aspon tak robi preventivku moja obvodacka. Niekedy ma posle aj na EKG

ema123

Pozri:
www.zzz.sk

To krvácanie je podľa mňa z Roacutanu. Lekárka, ktorá ti to predpísala, ťa musela informovať, ako bude liečba prebiehať a ako bude tvoja pokožka reagovať. Nemám s ním osobnú skúsenosť, ale viem, že aj pery môžu byť veľmi citlivé až krvavé.