Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lamu sa mi vlasy

kiki na

ak chceš dlhé vlasy, tak v žiadnom prípade nezastrihávaj raz za mesiac, lebo 1cm je mesačný vlasový prírastok, takže by si sa dlhších nedočkala, skôr by sa ti skracovali, lebo väčšina kaderníkov zoberie aspoň 3 cm....radšej raz za nieke 3 mesiace.... a keď ich budeš mať veľmi polámané, zastrihuj si ich vlások po vlásku ostrými nožničkami.... a rob domáce masky..... kúp si niaky olej.... môže byť aj slnečnicový alebo olivový, ale avokádový, makdámiový či kokosový vôbec niesú drahé a vyživí ti to vlasy oveľa viac (pozri mojalekaren.sk )... ja mám makadam a je absolútne super, vsiakne sa a vlasky su hladučké.... a takisto používaj hennu, ale ako vidím o tej to už reč bola :) vlasy nos čo najčastejšie vypnuté, aby sa napoškodovali trením o oblečenie:) vela stastia:)

Lucinka33

marikaaa ja pouzivam masky a kondicionery, ale chemicke. Davam ich len na konce. Chcem prejst na prirodne, no najprv musim minut stare zasoby :) Nove chemicke uz nekupujem. A ja si nechavam volne vyschnut, lebo keby som ich vyfenovala mam na hlave vybuch a menej sa lesknu :)

marikaaa

dakujem za radu baby, v martine sice ta food planeta nie je ale da sa to objednat aj na nete, co je super. chcem sa len spytat este jednu vec, ci okrem to samponu pouzivate aj nejake specialne kondicionery alebo zabaly a ci si vlasy nechavate vysusit len tak volne, alebo si ich fenujete...

:)

ja som mala asi pred pol rokom uplne husté a hlavne hrubé vlasy a teraz mám o polovicu vlasov menej a čo je čudné sú uplne tenučké ( jemné ) možno to je spôsobené melírom neviem :( čo mám robiť aby som ich mala také ako predtým ? prosíím

masasko

vlasy si musis pravidelne podstrihovat 4-6 tyzdnov a skus si robit zabal zo zltka+olivivy olej na taku pol hodinku

Lucinka33

sweet_lolitta a ten tvoj rozmarinovy je velmi riedky? lebo ja mam s aloe vera a ten je takmer ako voda, takze sa rychlo mina.

sweet_lolitta

Presne aj ja ho mam z Planeta Food v BA :) ale videla som ho v BA aj na inych miestach a aj z netu sa da kupit za 5,5 eura :) Som s nim velmi spokojna.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lamu sa mi vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk