Lamu sa mi vlasy

megynka1

dakujem za radu ak patrila mne.no kupila som si revalid tabletky tak uvidime.najhorsie je ze som na blond a vyrastaju mi tmavo plave vyzera to hrozne myslite ze iba korienky si mozem po mesiaci zafarbit?no vlasy som si dala ostrihat o polovicu a nepomohlo.nikdy by ma nenapadlo ze tak cloveka budu trapit vlasy.majte sa.

bara017

treba odlozit fen, zehlicky a podobne nastroje a vyzivovat tie vlasy z vonku aj z vnutra a hlavne prestrihat kym je co prestrihat

sweet_lolitta

ak sa to odvrchu lamu, tak ich mas z farbenia asi velmi spalenen... v ziadnom pripade ich uz nefenuj! Aj z toho sa ti lamu. Na tak znicene vlasy jedine silne masky bud od kadernika alebo domace taktiez vyzivne, najma medove s vajickom.

megynka

ahojte poradte mi prosim co mam robit.myslele som ze mi padaju vlasy ale zistila som ze sa lamu odvrchu velmi ma to trapi.po farbeni sa mi to zacalo ked som si dala farbu a na druhy den druhu lebo som to mala zlte ako kura.po mesiaci som sa zas zafarbila.teraz mam vlasy take ze pri fenovani su ako zuvacka nektore pramene.masky ani olej nezaberaju.bojim sa ze one pridem.dakujem

sweet_lolitta

mas kopec znaciek, neviem odkial si, no hennu z DM dostanes v kazdej dmke :)) potom v BA v auparku je henna Lush, alebo Logona, alebo cez net.

sweet_lolitta

mne sa lamali vlasy strasne po chemickom gumovani farby a naslednom polrocnom farbeni chemiou. Presla som pred par mesiacmi na hennu (existuje aj bezfarebna), ja mam farebnu- cervenu, a vlasy sa mi lamu len kde tu, takmer vobec.

aeshly

Ja skúsim investovať do tej ornž. masky od Matrixu, navyše ide aj leto a slniečko veľmi vysušuje vlasy, tka nechcem, aby v jeseni boli ako slama, tak tú masku vyskúšam, ale počula som, že na nete sa dá objednaTˇza lacnejšiu sumu ako stojí v kader. salňone, len problém je, že som na nete hľadala a nikde som to nenašla. nevie niekto adresu?

:)

super maska je na lámavé vlasy od elséve taká žltá zatial som si ju dala len raz tak potom napíšem aká je ale všetci mi ju odporučili tak uvidím ale zatial vyzerá byť v pohode