Lamu sa mi vlasy

Lukis

Pekný deň , lámanie vlasov trápi množstvo ľudí rôzneho veku ... jedinečné výsledky s týmto problémom majú produkty dr.nona , sú to produkty z mŕtveho mora , ak by ste mala záujem o viac informácií poprípade potrebujete poradiť kľudne sa obrádte na mňa..môj mail lukinqo007@azet.sk

queen.emka21

no ja vam poradim!
moja kadernicka mi predala masku na vlasy od Matrixu. je to oranzova sada cislo 3 myslim.
mala som uplne suche lamave vasy. teraz? musim si ich umyt lebo mi norlmane zmastneju po troch dnoch.
ako strase zle my rastu vlasy ale tato maska mne osobne velmi pomohla.
dufam ze pomoze ja vam. je drahsia, ale ucinna

chacko

moj priatel je kadernik, a hovori, ze vlasy v pvnej gumicke urcite nosit nemam, lebo sa mi budu lamat viac. je na to specialna gumicka, musim sa ho spytat na nazov, a ze v tej by sa malo aj spinkat, ked mam dlhe vlasy, lebo potom sa nemotaju, a nemam suky v hlave :D bo ja mam vlasy az po zadok, no... a od tristvrtky ich mam vysusene,,,,ale povedal ze od dnes sa mi ide starat o vlasy on, bo vie, ako na to :)) ale ak ma niekto nejake otazky tak dajte.. ja sa ho spytam :))

mimuliatko19

Ahoj LEYLLA...Aj ja mam uplne na vlas taky isty problem ako ty :( A neviem preco to tak je...velmi ma to trapi

leylla

mne sa tiez strasne lamu pri zehleni.

veronika, mne zasa vsetci radia nosit vlasy co najviac v gumicke, vraj preto sa mi lamu, ze ich nosim rozpustene.

no a da sa vobec nejako zaistit aby vlasy boli dlhsie? niekde som citala, ze je dlzka vlasov geneticky dana.

whee_ee

baby, mne sa nenormalne lamali vlasy..po zehleni bola podomnou takááto kopa vlasov... pri zmyvani toboz... a zacala som pouzivat kuru v spreji od lybaru, masku shauma oil intense a taku nejaku vec od kadernicky, ale to mam iba na konceky, takze to je asi jedno.. a fakt sa mi kvalita vlasov zlepsila..po zehleni na zemi dva tri vlasy:D a nie 50... najprv som tej shaume neverila a tuhla:D

veronika

aj ja som maal taky problem..
mala som vlasy tak pod ramena a vela vlasov som mala polamanych v polovici dlzky.
prestala som nosit vlasy v gumicke, pouzivat sampony na spevnenie vlasov, kvalitne kefy, masky a tabletky na vlasy.
myslim ze uz sa to zlepsilo.