baby,co to moze byt?

miminka545

no a co to tehotenstvo? neskusala si? neviem ti presne povedatat ale podla toho co ti pisali,tak nepremyslala si nad tym?

safa

nema este niekto nejaky nazor,alebo skusenost?
myslela som,ze je to docasne,ze mi je mozno blbo,a ze to prejde..ale nic..je to take divne,akoby som mala jemnulinku svalovicu,taky maly tlak... a ak mi nieco napriklad spadne,nemozem byt dlho zohnuta a tlacit na brucho,lebo sa mi tazsie dycha..hmm..

safa

dakujem vam...
a danuska123,nevystrasila si ma, mile to bolo =), aj by potesilo,takemu sa vela bab aj potesi,ale ja to stastie isto mat nebudem
neviem,stalo sa mi to prvykrat,preto som kus mimo...uvidime..ak nieco,ozvem sa =)))

danuska123

necela som ta strasit babom:D aaale baba ak je tehotna v prvom stadiu sa roztahuje maternica a niektore to pocituju akokeby taky tlak:) aaaaa moze to byj aj zo stresu, alebo nejakych problemov.ak to bude trvat dlhsie chod za lekarkou.

safa

stres? no ja som streswoman... =)ale nie,zijem proste ako som zila celych 20 rokov..az na par drobnosti samozrejme s pribudajucim vekom a casom..no srandicky...no neviem,proste, stalo sa to prvykrat napriek tomu,ze sa nic v mojom zivote nezmenilo

safa

problemy gynekologicke? nic ma neboli,ani nic, a babo?????? ako si na to prisla? teraz sa pytam,elbo skutocne neviem - preco by ma malo brucho boliet kvoli tehotenstvu? ako nebranim sa malinkemu =)
a travenie - to mna napadlo z toho dovodu,ze nevedle som si to nijako vysvetlit,pricom jem jedla,ktore som jedla doteraz..proste nechapem,to napätie mam celodenne,nie ze iba chvilu,alebo iba nejaky cas,ale celodenne ...hm...co ty na to danuska123?

danuska123

no take napatie ak mas v podbrusku taaaak napr bud nejake gynekologicke problemy alebo babo:)aaa travenie moze byt tiez.skus zredukovat potraviny z ktorych nafukuje aaa pi napr tyzden acidko a uvidis, ci lepsie :)