Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrozne ma svrbi a obcas aj pali vagina

veronika89_8

lenze ako to mam zacat na mieste liecit a akym sposobom vlastne? Ty mas s tymto skusenosti ze by si mi vedela poradit? Lebo ja som uz v uzkych a chce sa mi az z toho plakat ze vitaminy uz vobec nevedia pomoct :(

alenkalienka

viktoria len to nie je liek na všetko, ja mám toto oskúšané a úspech u mňa nenastal vôbec žiadny, neviem či to záleží od toho, v akom stave je to prostredie dolu alebo od čoho ale u mňa táto tvoja rada veru neuspela :(

viktoriabb

jedine co mne pomohlo boli zenske kupele v mms kvapkach... najlepsia vec dovtedy som mala candidu pernamentne bolo to hrozne vyskusala som vsetky maste lieky a kremy a nic nezabralo

Chrisiana

Veronika tieto problémy céčkom nevyliečiť. Na toto treba zahájiť poriadnu liečbu, ktorá ti bude riešiť a dávať do poriadku prostredie tam dolu. Inak sa to tam nedokáže zregenerovať, keď to nezačneš priamo na tom mieste liečiť.

veronika89_8

bee kiezby si mala pravdu, ja ceeecko beriem pravidelne, ale vobec mi to nepomohlo v kombinacii s hentym. Od minuleho mesiaca sa trapim so svrbenim a najradsej by som kvoli tomu az plakala ake mi je to cele neprijemne :(

bee_1

to moze byt kluden nejaky zapal skus si davat vitamin c a vyskusaj idelyn, ak ches zlavu tak skus cez www.kuponyzdarma.sk
je to tam lacnejsie potom, j som brala vitamin c aj ideylyn, potom urinal akut a zabralo mi odvetdy uz nema take problemy

Sasaa627929

Ahoj, mňa keď svrbí tak si namočím ruku, na ňu dám trochu kvapiek citróna a poplachujem ju. Veľmi mi to pomáha ☺

zsuzska

kristi pozerala som sa aj na zloženie ibaže dosť dlhú dobu mi tie zložky nič nehovorili. Ale keď už som vyskúšala asi dva gély a nesedeli mi.. tak som si povedala, že musím zistiť prečo mi nerobia dobre, čo by mali obsahovať a čo neobsahujú. Mnohé ženy myslím že ani nemajú tušenia, že čo by takéto gély na intímnu hygienu mali obsahovať.

kristiyna

zsuzska ked si kupovala a zacala pouzivat tie rozne gely aj si sa pozrela co obsahuju, ci neobsahuju nieco co by ta mohlo este viac zbytocne podrazdit? hm???

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.