Hrozne ma svrbi a obcas aj pali vagina

odpovedam

tak to mas problem, ze nechces podstupit navstevu lekara. lebo mas asi zapal a na to sa davaju antibiotika. Jedine skus lekarnika poprosit, nech ti nieco odporuci. ale svrbenie a palenie znamena, ze zapal je uz dost rozsireny...

kukooabille

Strasne ma pali a svrbi ... je to neznesitelné ...neviete mi poradit nejaku domacu liecbu. ?
Navstevu u gynekologa nechcem teraz podstupit ...

wewericka22

Ahojte, mne sa stale vracali mykozy, svrbenie, palenie.. nachvilu preliecena a potom zase. najhorsie bolo ze mi nic nezaberalo, probiotika mi dali do poriadku metabolizmus, ale mykozy neprestali. Brala som macmiror, vajicka, maste proti mykozam, rosalgin... a nic. Nakoniec som vyskusala wobenzym, brala som ho 3 mesiace, a po prvych troch tyzdnoch sa to prestalo opakovat a uz 2 a pol roka sa mi mykoza nevratila, ani ked som brala antibiotika. Takze palec hore :)

neste1

Skuste zacat nosit nohavicky proti mykoze. Daju sa kupit :
komfort-shop na internete

su to nohavicky so striebrom ,ktore nicia mykozy, plesne a bakterie. Su testovane na candidu albicans, staphylococcus aureus a dalsich 260 patogenov. Skuste zacat nosit, zbavia vas palenia, svrbenia, pravidelne noste a budete mat pokoj, robila som na gynekologii, viem aky je to zacarovaný kruh. Stoja cca okolo 12 eur.

mlhovinka

obrat sa na albertovu. robi v alternamedica v blave. co ja viem ma velke uspechy pri liecbe vsetkych zenskych problemov co sa tika mikoz palenia mikoplazmy a podobne zalezitosti.

Prezývka

Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu. Cítim sa veľmi zle. Pred mesiacom som douživala antikoncepciu. Samozrejme po jej vysadení prišla menštruácia, cez ktorú som už začala pociťovať pálenie. S ničím iným nemám problém iba s pálením. Je to veľmi obťiažne nebyť v strese keďže sa mi takýto problém stal už viackrát. Vždy po vysadení antikoncepcie mi príde buď hneď alebo neskôr zápal. Bola som aj u gynekologičky ktorá mi brala kultiváciu, zatiaľ mi predpísala macmiror. Po 6 dňoch užívania som zistila, že obsahuje parabeny na ktoré som alergická. Išla som si po týždni pre výsledky ktoré boli v poriadku. Nechápem páli ma to ale všetko je v poriadku. Taktiež som silne alergická na roztoče. Užívam aj cezeru, ktorá je určená na tlmenie alergie. neviem čo mám robiť. Chcela by som od Vás prosím radu čo mám robiť. prosím

lulu22

mne gynekolog odporučil probiotika Gynolact a už som začala probiotiká aj papať, lebo veľa vecí takýchto problémových je spojených so žalúdkom. A vylúčila som z jedálnička jogurty a mlieko..

elca

musi sa canestenom preliecit aj chlap

casto sa to vracia cele roky,zdy to prelicte,niekto kto to zanedba to ma navzdy uz sa toho nezbavy
dobre su probiotika /tam dolu /specialne

Candy shop

Ahojte mala som taky istý problém ako vy liečila som sa antibiotykami asi uz5x stále sa mi to vrátilo tak som šla ku gynekologovy znova a povedal mi že si mám dat vlozku tu vlozku poliat kyslou smotanou a nasadit si ju prišlo mi to ako zart ale ozaj to pomohlo :) uz dlhu domu mám pokoj a ináč je to spôsobené nervami sladkkostami a tamponmi