Hrozne ma svrbi a obcas aj pali vagina

petra2111

Ahojte, mám na Vás otázku. Ak beriem tabletky na vag. mykózu, bude problém ak pôjdem na kúpalisko? samozrejme si dám tampón určený do vody.

simka214

niekde je proste chyba. To je jasne a kde najskor zisti lekar, ked vezme ster. Niekedy uplne staci naozaj len zmenit sexualneho partnera a problemy su na svete. Alebo napriklad moja znama prisla vdaka takymto problemom na to, ze ju muz podvadza. Pretoze roky nemala problemy a po jednom vikende co bol na sluzobke sa spolu vyspali a problemy sa dostavili. Uz vtedy vedela kolka bije. Cize je vela moznosti co to moze sposobit.. treba byt obozretny ;)

Monikaa22

Zdvihni riť a choď ku gynekologovi -_- máš plieseň alebo inú infekciu a ak to nebudeš riešiť časom sa to dopracuje k tomu že nebudeš mať deti ! To to je bežný problém premnoženia sa jedného druhu baktérii keď sa naruší PH ...väčšinou je to spôsobené nadmernou hygienou, zlým mydlom alebo naopak zlou hygienou ...Tu na internete ti výter nespraví nikto -_-

ynga

S intimnými problémami určite by mala prvá cesta viesť k lekárovi. Bez ohľadu na hanbu a neviem na čo všetko. Indulona nie je ani náhodou cesta k riešeniu problému

Viki2.2.2

tie su urcene pre tvojho manzela??! ..lenze nemyslim si ze prave tvoj manzel bude schopny urcit v com jej tvoj problem a uz duplom ako ho liecit. Mala by si pristupovat k takymto veciam zodpovednejsie ;)

humina

indulonu na intimne partie? to si snad utahujes. Na to by sa mali pouzivat kremy ktore su na to urcene nie? takto sa toho problemu nikdy nezbavis si myslim

Viki2.2.2

keby mam takyto problem tak by som si urcite isla pre radu za gynekologom.. ved odtoho ich aj mame nie??? moze to byt vela veci ktore sposobuju svrbenie

Karolinana

V tomto musím so simka214 súhlasiť. U mňa sa prejavilo svrbenie, keď som si našla nového priateľa. A jediná možnosť ako sa z toho dostať bolo preliečenie aj jeho aj mňa. Nebolo to síce zo dňa na deň ale dostali sme sa z toho a odvtedy bez väčších problémov fungujeme aj po sexuálnej stránke.;)