Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Permanentny make-up

Sandy123

Prosim Vas, mohla by som vidiet nejake fotky ohladom vasho obocia po zahojeni ? Velmi ma to zaujima, pretoze som si chcela dat tetovat obocie...Dakujem !!! :)

Sandy123

Prosim Vas, mohla by som vidiet nejake fotky ohladom vasho obocia po zahojeni ? Velmi ma to zaujima, pretoze som si chcela dat tetovat obocie...Dakujem !!! :)

JaMAMA

Obočie som si dala robit u p.Kocianovej a VOBEC NIE SOM SPOKOJNÁ ! Nikomu,naozaj nikomu ani svojej nepriateľke by som ju NEODPORÚČALA!! To že ke zákrok u nej bezbolestný je čistá lož!! Aj ked väčšia bolesť je pre mna to spackané obočie.Oháňa sa len papierom ktorý mi dala rychlo pri odchode podpísať.Prosila som ju o korekciu ze to mam velmi nepekné co mi urobila ale vraj si mam zaplatiť dalších 120€ a dorobí mi to!! Nezaujímala ju ani moja fotka obočia ktorú som jej chcela poslat!!Na FB zmaže všetky negatívne hodnotenia.Otrasný prístup !! Presne som dodržiavala jej pokyny pri hojení v tomto som az moc svedomitá co mi aj sama u nej v kresle tvrdila! A co z toho? Teraz mam oci pre plač !! Farba môjho obočia je šedá a ziadne čiarky len mapy!! Musim min rok/dva čakať kým sa mi ten otrasný pigment stratí a dat si to opraviť skutočnej profesionálke a nie takej AMATÉRKE akou je Kocianova!!! Týmto nechcem nikoho odrádzať ,len VAROVAŤ !!!

Nala_555

Ahojte, mna by zaujímalo, či sa po Kocianovej zľahla zem . Kúpili sme svokre poukaz na obočie a ta sa uz 3 týždeň snaží dovolať, dopísať ale ona vôbec nereaguje! Totálne ľutujem že som práve k tejto žene zavítala na web stranku.

Kikirik044

Dobry vecer. S pani Veronikou Kocianovou som bola nespokojna. Za prve som cakala 3 mesiace a ked som sa dockala konecne tak to dopadlo fatalne. Na uvitanie mi dala podpisat nejaky pofiderny papier v ktorom sa pisu omacky a podstata veci je ta ze sa reklamacia nevztahuje na nic akonahle opustite salon. Vsetko co sa vam s obocim stane je vasim zavinenim a vasim neodbornym osetrovanim.. obocie vyzeralo super cerstve ale do 2 tyzdnov sa mi urobili chrasticky a zacalo sa mi to olupovat aj s farbou ktoru som mala pod kozou. Mam tam tym padom medzierky a obocie vyzera krivo a kazde inak. cize v skratke zobrala 120 euro telefon nedviha ona ale jej manzel a obocie nie je hodne penazi co som zaplatila... keby som si vsimla referencie na nu skor nikdy by som k nej nesla.

Lili242

Nie, Veronika Kocianova si nezaklada nicky, tie recenzie pisu zeny, ktorym "slubuje peniaze". Ale skutek utek :-).

Leno

na permanentny make-up odporucam Veroniku Kocianovu. nasla som si ju, aby mi pomohla s odstranenim neodborneho tetovania, pricom som absolvovala jedno odstranovanie, tetovanie a korekciu. s vysledkom som spokojna a mozem Veroniku odporucat. mam miestocko na oboci, ktore mi nechytilo a toto mam vykomunikovane s Veronikou, ze este to dorobime. ja som s nou zatial ziadny problem nemala, vybrala si ju na zaklade recenzii a zatial som maximalne spokojna, napriek teda nie este teda 90 percentnemu vysledku verim, ze toto s Veronikou dotiahneme do konca... Lena

Jiwi40

Žiaľ aj ja sa musím negatívne reagovať na pani Kocianovú, ktorá neznesie vôbec žiadnu kritiku a už vôbec nenesie za nič zodpovednosť, v podstate by sa dalo povedať, že sa považuje za nedotknuteľnú vo všetkých smeroch.

Veď čo už keď jej práca je, ako sama hovorí, "dvesto" percentná a všetko ostatné je len a len vina klientky, ktorá sa určite voči svojmu permanentnému make - upu správala tak, aby jej po ňom nezostalo ani stopy. A keď sa chce s pani Kocianovou spojiť ohľadne reklamácie, tak tá neexistuje...ani reklamácia a ani pani Kocianová.

A v konečnom dôsledku napísať oprávnenú negatívnu recenziu? Tak to už vôbec nie...a existujúca foto dokumentácia klientky po vyhojení PM? Tá predsa nemá žiadnu váhu....

Asi toto je prístup pani Kocianovej.

Myslím, že by bolo oveľa sympatickejšie a hlavne férovejšie, ak by si pani Kocianová priznala chybu. No ale to sa tu očakávať nedá...škoda...

Brigita232

tato tema je cela zaspamovana chvalami na Kocianovu, uz aj clovekovi s IQ 50 je jasne, ze si to pise sama, takto sa hovadit.....

Brigita232

niekto tu tej Kocianovej pravidelne robi reklamu na vstekych temach o permanentnom makeupe, asi nema dost zakaznicok ...a ani sa necudujem, kamoska bola s jej pracou tiez nespokojna a s jej arogantnym chovanim ani nevravim. Korekciu vo vsetkych dobrych a serioznym studiach robia gratis, dokonca aj dalsiu korekciu a tiez zvyhodnuju ceny, ak idete po mesiacoch na obnovenie, ozivenie makeupu.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Permanentny make-up - Fórum - ZDRAVIE.sk