Permanentny make-up

AD

Ak sa rozhodnete pre "permanentny make up" tak rozhodne u Veroniky Kocianovej v BA.
vemi sikovna, velmi pekna praca, urcite odporucam.

m8cr6

podla mna je to strašné..baba ráno vstane a vyzerá jak ježibaba z bordelu s tým ..vytetované linky zohavia aj tie najkrajšie pery nehovorim o tom, že kto raz herpes mal, bude mať po celom ksichte a kto herpes nikdy nemal, ten ho zaručene dostane. kamoška chodila tri mesiace jakeby ju poliali kyselinou take mala herpesy, kolegyna čo bola na pery, tiež potom chodila s herpesom. je to riňavé, dotýka sa to krvi..fuj

veruš

Permanentný make up je to najpohodlnejšie líčenie aké poznám. Len veľmi záleží na správnom výbere salónu, nie každá kozmetička je fundovaná odborníčka pre tento druh práce. Permanentný make up je osobitná kapitola, dobre ju treba naštudovať a mať v nej hlavne i prax!!! Pretože výsledok môže byť potom i veľmi negatívny...Je to procedúra, ktorá sa dá v pohode vydržať, no možno precitlivelé typy ju môžu vnímať troška citlivejšie. Ak si vyberiete dobrú odborníčku, určite budete s permanentným make upom nad mieru spokojné.Veronika Kocianová - beautystudioveronika . sk

emily9

Bola som v salóne Dominika v BA.hoci som bola po dvoch rokoch na opätovnom tetovaní,nie som spokojná...Neviem z akého dôvodu mi spravila pravé obočie iný tvar a vyššie ako ľavé.Nedodržala pôvodný tvar,ktorý bol dokonalý.Som sklamaná,ale čo už.Je to neprofesioálne

xixijanka

Ahojte. Ja robim PMU v BA a podelim sa o skusenosti:
Pery bolia najviac hlavne kontura. vypln pery sa uz potom da zvladnut, farebnost sa konzultuje so zakaznickou no jednej chyti tmavsie, inej bledsie. zalezi od pigmentacie pokozky.
Obocie je bolestive najmenej. Farebny odtien by mal byt prisposobeny pleti a farbe vlasov, tvar sa da dokorigovat.
Oci, co sa citlivosti tyka sa daju vydrzat. Ja zasadne odhovaram od spodnej linky. Ak zakaznicka naozaj velmi chce, robim ju len ako tienovacku. Ostra spodna linka sa hodi iba na velmi velke oci,inak ich opticky zmensuje.
Ak budete mat nejake otazky, kludne mi napiste na xixijanka@gmail.com. ak viem, odpoviem

jazvy

dobry den pomoze mi pernamentny make up na biele jazvicky po akne ??? chcel by som ich trochu zretusovat lebo su strasne biele a vidno ich....

Kathlen2692

Mám kontúru pier, linky aj obočie, od pier som čakala viac keďže mám úzke svoje pery ale s obočím a linkami som spokojná,len mi vadí keď si dávam make-up tak musím ísť opatrne okolo aby som to nezakryla ním :) Mám to tretí mesiac čiže o trvácnosti neviem. A dávala som za to za každú časť nejakých 45e (bola cez zľavový portál) Inak čo viem tak to stojí okolo stovky podľa salónu, a podľa toho čo..

Dn

inanitka
najlepšie tetuju pery a obočko v B.B.v Kapitulskej,nemaju konkurenciu.Silvia,Janka a tuším Mária ale v tých menách to uplne presne neviem.Mne robila pery aj obočko Janka a je to skvelé.

Zuzana44

Ja mám urobené pery aj obočie, dala som si to urobiť už po niekoľký krát, som s tým úplne spokojná. Vôbec to nevyzerá neprirodzene a je skvelé sa ráno zobudiť s pekným obočím a perami. Stojí to za to.