Ako jej dam najavo ze mam o nu zaujem???

ali

este ma napadlo, poznas vlastne jej meno? ak nie, tak sa spytaj, a ak ti ho povie, tak sa velmi pekne usmej. to zaberie ;-)

ali

no tak, porto, nevesaj hlavu! skus sa na nu usmiat! ak ti usmev vrati, tak to vyskusaj! a nemusis sa bat odmietnutia. ak ta odmietne, tak sa predsa nic nestane. nepoznas ju. mozno to je nejaka potvora. nemozes vediet. ak by ti bola sudena ako prava laska, tak neodmietne :-) musis vyskusat. alebo ako janka hovori, mozno je zadana. treba vyskusat aby si vedel.

porto

Ali, podla mna ti to uz mas v kapse...
Urcite ta chce, ked sa na seba usmievate, uz to musis ukoncit iba tou kavou alebo vecerou a mas ho...ver mi, neboj sa, ked sa na teba usmieva tak urcite to je na dobrej ceste...a tak sa ta opytam ale aj vas inych dievcat co ste na fore, ja som chlapec tak to je tazke, co by sa vam pacilo, keby sa na vas chlapec usmieval??? poradteeee som v koncoch

jana33

podla mna si s nou najprv len tak pohovor a nenapadne zisti ci je zadana, lebo ja som to odmietla koli tomu ze som zadana, a aj dost nedoveryhodne vyzeral:)

porto

Heeeej? Myslis ze by som to mal skusit??? Ja sa s nou stretavam iba raz do tyzdna a to v utorok, pravdepodobne ide do prace a ja tiez, lebo je to skoro rano...ale vies, bojim sa odmietnutia, musim zistit ci ma aspon nejaky zaujem...som v koncoch neviem ako upozornim na seba, keby sa na mna usmiala, ako ty vravis tak by som sa nebal a isiel na vec...