Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MAM 90KG a iba 18 rokov!

xnusoba

majka ceny su rozne kludne od 2000 sk vyssie ja bola koli satam az vo viedi a tam mali od 38 az po 50 takze nic pre mna :-(

majka_

xnusoba:

to fakt :o)? ty brdo... teraz mi je fakt luto, ze v blave nebyvam. totiz zhanam saty, chcem si uz kupit svoje, lebo do pozicovni sa mi uz chodit tolko nechce a tu u nas mame vacsinou len saty, ktore som ti popisala... cize velkost 44-46, ktora mi je vacsinou dobra, vyzeram ako vypasena kravicka... :o(. a v akej cenovej hladine sa priblizne pohybuju? lebo napr. aj prijmy vychodu (som z Presova) a zapadu (napr. Blava...) su dost rozdielne. u nas take saty napr. v obchode MARINI som nasla od 2 000 do 6 000 sk. a to boli take, na ktore sa dalo pozerat...

ja...

Dievcata naozaj sa netrapte vahou. Ak chcete chudnut schudnete. Hladajte sposob a najdete. u nasco mame viac kg je problem si potom tu vahu udrzat. Uz som mala dole aj 20kg . Bolo to pekne no netrvalo to dlho. ale nevadi zas to slusim. Kazdy ma nejake trapenie. Su chude zeny co chcu úpribrat a tak isto zle sa citia ako my ked chcu pribrat a nedari sa im. A potom su ludia co nemaju problem, ale to im nedava pravo sudit nas aj ked to robia. chyba vela empatie v tomto svete a slobody. Viaze nas vizualny standart , ktory nuti trapit sa aj ked sa clovek nemusi. Ine je to z pohladu zdravia , ale tam uz su institucie , ktore si vezme cloveka na starost a pomozu mu ked chce. Staci sa informovat u svojho lekara. A pod dozorom odbornika sa naucit narabat so svojim telom.

ja...

Ja mam pri vahe 95kg/173cm konfekcnu velkost 44/46.myslim si , ze pri konfekcnej velkosti zalezi aj na vyske nielen na vahe. Je dolezita aj stavba tela . Poznam ludi co maju tu istu vahu co ja a maju vacsiu konfekcnu velkost. Ja patrim medzi tych co sa az tak vahou netrapia . Treba sa vediet pekne a vkusne obliect a upravit mat spravnych priatelov a aj pre ludi co su ako ja je zivot hned krajsi.

majka_

xnusoba:

si myslim, ze sa neda jasne urcit kofekcne cislo plesovych siat, lebo zalezi od strihu, ktory si dotycna osoba vyberie.

ja napr. mam 76 kg, ale tuk sa mi hromadi najma na brusku, zadku a stehnach. a tak si vyberam saty, ktore su na hrudi uzsie, ale rozsirene na bokoch... a o tom konfekcnom cisle som ti preto napisala, lebo som si bola nahodou teraz vyberat plesove saty, kedze vo stvrtok idem na ples, ktory usporaduva nasa fakulta na skole a saty, ktore som si vybrala v pozicovni maju velkost 44 ak sa nemylim. a je to tak akurat - ani vypasovane, ani volne. proste ako na mna... ale, bola som si pozerat saty normalne v obchode a tam som si jedne vyhliadla, ktore vyzerali sirsie trocha a mali velkost 46, ale vyzerala som v nich ako vypasovana jaternica... v dalsom obchode bolo cislo 46 az strasne siroke... fakt zalezi od strihu, ktory si dotycna osoba vyberie.

xnusoba

neda mi neopytat sa aku mas konfekcnu velkost? myslim napr plesove saty?? ja si viem 90 kil predstavit na kamaratoch kulturistoch kt aktivne sutazia a tych 90 je objemova faza....

lujza52

BABY HLAVNE TEN SPORT JA S TYM MAM SKUSENOSTI TEDA SKOR SESTRA TA MALA 165 CM A 70 KG A TERAZ MA ASI TAK 57 UZ JE SPOKOJNA UZ SI TO UDRZUJE PRIBLIZNE TAK..SPORT JE SUPER :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MAM 90KG a iba 18 rokov! - Fórum - ZDRAVIE.sk