Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zle sny, co to moze znamenat?

Príspevok v téme: Zle sny, co to moze znamenat?
babulka

neviem ci sa vobec dostanem moja temy k niekomu,ci si ju stihne niekto precitat ked sa tak divam ako to tu rychlo frcii:)
ale skusim:)
tak teda mam draheho uz rok..je to cuper cloviecik,moc ho lubim,prinasa mi do mojho zivota vela radosti a kraaasy,som moc stastna ze ho mam..ale problem je v tom ze mavam opacne sny s nim.casto sa mi sniva to ze ma podvedie,alebo oklame,zle s aku mne zachova:(..neviem cis a mi to sniva preto,lebo sa toho bojim,ale sa to raz aj naozaj stane..nemam z toho dobre pocity,trva to uz dlho a opakovane skoro kazdu noc.niekedy sa normalne zobudim na to ako placem v tom sne a skutocnosti mi aj trosku slzia oci ked sa prebudim.
co mam s tym robit?zle s ami potom vstava..i ked niekedy aj poviem tie sny svojmu drahemu a utesujem sa tym ze skutocnost je krajsia,ale vraj sny sa mozu stat realnymi a je to len odraz nasho podvedomia. a to ma strasi.prosim o nejake rady alebo pomoc.dakujem

nataška

Chcela by som strašne rada vedieť čo znamenajú moje sny .. čo ale nieje ľahké zistiť

Minulú noc sa mi zopakoval sen: Skočil na mňa akoby nejaký biely chlpatý tvor, ktorý ma nechcel pustiť. Mne sa v tom sne vbec nedalo pohnúť, stále ma držal a kvôli tomu som sa nemohla zobudiť.

Ak by ste niekto vedeli čo môže takýto sen znamenať bola by som Vám veľmi vďačná :-)

maryana

mne sa zas dosť často sníva, že ma znásilnia .. čo to môže znamenať? a stále mám len nočné mory, niekedy je ich aj viac počas noci..

dusickyyy

Aj ja som dnes mala hrozný sen,
že sa stala obrovská nehoda, niečo s vlakom, a zomrelo strašne veľa ľudí, ktorých poznám a ktorých mám rada... Bola som z toho mimo, plakala som, všetko mi bolo jedno, cítila som sa hrozne... Kde sa v mojom podvedomí berú takéto sny?! Že by to bolo len tým dušičkovým obdobím? ...

anjelik287

babulka PRESNE toto iste mam aj ja:( a dost ma to trapi.mam priatela necely rok a som s nim velmi stasta, malokedy sa pohadame aj to by som velmi hadkou nenazvala.rozumieme si a planujeme spolu aj buducnost.preto nechapem ze sa mi s nim casto snivaju zle sny. zo zaciatku sa mi zvyklo snivat ze ho ja podvadzam,ze ma napr.niekto nadrogoval tak som ho podviedla.a teraz sa mi skor zvykne snivat ze on mna podviedol,a ze sa ku mne sprava uplne hnusne,ze ma uz vobec tak nelubi atd..su to velmi neprijemne sny a tiez nechapem ci to nieco znamena :( tak isto mavam aj zle sny ohladom rodiny ale to mozno aj chapem lebo mame iste problemy.ale toso s priatelom mi fakt nieje jasne ale rada by som to vyriesila...

jajka001_

tvoja dcera je asi velmi vnimava na cudzie energie. moze byt ze tam kde byva sa nieco take zdrziava a pokusa sa to s nou komunikovat. znie to strasidelne...ak by to bolo takto, nieco na precistenie priestoru alebo osobny talizman by mohlo pomoct...lepsie by bolo asi prestahovat sa.

jurasek

Chcela by som touto cestou požiadať o výklad zlého sna mojej 18 ročnej dcéry, vrcholovej športovkyne.
Tento pondelok, dcéra odcestovala na pol roka do USA. Na pobyt sa tešila a pobyt vníma ako prínos k zlepšeniu jej výkonnosti, jazyka atď.
Doma sa rozlúčila so svojimi priateľmi, s milujúcou rodinou a so svojim priateľom, s ktorým má 2 roky harmonicky vzťah.
Pri druhej strávenej noci v USA mala dcéra zlý priam strašidelný sen. Mala v ňom pocit, že sa na ňu niekto díva, ale nemohla otvoriť oči. Cítila na sebe nieči cudzí dych, pritom počula v cudzej reči nejaké slová, ktorým nerozumela. Tie slová sa opakovali a ich hlasitosť sa stále stupňovala až do chvíle kedy dcéra precitla.
Občas dcéra máva zlé sny aj doma a sťažovala sa mi na ne. Ale sen, takéhoto charakteru ešte doposiaľ nemala.
Ak budete môcť mi z tohoto môjho opisu sna vedieť napísať jeho význam, budem veľmi rada.
Ďakujem

jurasek

Chcela by som touto cestou požiadať o výklad zlého sna mojej 18 ročnej dcéry, vrcholovej športovkyne.
Tento pondelok, dcéra odcestovala na pol roka do USA. Na pobyt sa tešila a pobyt vníma ako prínos k zlepšeniu jej výkonnosti, jazyka atď.
Doma sa rozlúčila so svojimi priateľmi, s milujúcou rodinou a so svojim priateľom, s ktorým má 2 roky harmonicky vzťah.
Pri druhej strávenej noci v USA mala dcéra zlý priam strašidelný sen. Mala v ňom pocit, že sa na ňu niekto díva, ale nemohla otvoriť oči. Cítila na sebe nieči cudzí dych, pritom počula v cudzej reči nejaké slová, ktorým nerozumela. Tie slová sa opakovali a ich hlasitosť sa stále stupňovala až do chvíle kedy dcéra precitla.
Občas dcéra máva zlé sny aj doma a sťažovala sa mi na ne. Ale sen, takéhoto charakteru ešte doposiaľ nemala.
Ak budete môcť mi z tohoto môjho opisu sna vedieť napísať jeho význam, budem veľmi rada.
Ďakujem

ANJELIK239

DOBRY DEN...mne sa snivalo,ze som bola v starom dome...co bolo moje nahradne byvanie,docastne...bola tam stara pani v ciernom,sediva.mala som dobry pocit,ked som sa s nou rozpravala...celkove z toho domu som mala dobry pocit.ta stara pani mi naznacovala,aby som tam dlho neostavala,ze sa tam ma nieco zle udiat.ked som j...ej povedala,ze mam z nej dobry pocit,tak mi na to odpovedala,ze ona je zly clovek a ze tej noci ma zomriet zaziva...ze ma zhoriet.dakujem.

zuzana19852

barborinaaa vylozim ti tvoj sen nemusis sa bat keby si mala nejaky zly sen alebo niekto pomozem vam mne sa to vzdy naplnilo viem to. tvoja mama ma byt opatrna ked niekto pride k vam do vasho domu. to neni nic zle kludne mi napiste na tento mail a ja vam poviem co to znamena angel19852@azet.sk

B.

Ide o žiarlivosť, viac podvedomú ako vedomú, všetko to robí strach. Možno by si mala brať nejaké silnejšie lieky na hlbší spánok. Asi ho máš dosť plytký. Kto vie aj prečo?!:D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.