Zle sny, co to moze znamenat?

Príspevok v téme: Zle sny, co to moze znamenat?
babulka

neviem ci sa vobec dostanem moja temy k niekomu,ci si ju stihne niekto precitat ked sa tak divam ako to tu rychlo frcii:)
ale skusim:)
tak teda mam draheho uz rok..je to cuper cloviecik,moc ho lubim,prinasa mi do mojho zivota vela radosti a kraaasy,som moc stastna ze ho mam..ale problem je v tom ze mavam opacne sny s nim.casto sa mi sniva to ze ma podvedie,alebo oklame,zle s aku mne zachova:(..neviem cis a mi to sniva preto,lebo sa toho bojim,ale sa to raz aj naozaj stane..nemam z toho dobre pocity,trva to uz dlho a opakovane skoro kazdu noc.niekedy sa normalne zobudim na to ako placem v tom sne a skutocnosti mi aj trosku slzia oci ked sa prebudim.
co mam s tym robit?zle s ami potom vstava..i ked niekedy aj poviem tie sny svojmu drahemu a utesujem sa tym ze skutocnost je krajsia,ale vraj sny sa mozu stat realnymi a je to len odraz nasho podvedomia. a to ma strasi.prosim o nejake rady alebo pomoc.dakujem

Zuzana Silva

ahojky chcela by som sa spytat,ci mi vie niekto povedat,co znamena sen v ktorom ma na viackrat chcel zabyt had. stale siel svojou tvarou a jazykom priamo do mojej vyzaze a mala som pocit,ze ma chce za kazdu cenu zabyt.

marika99

Nazdarek....ked som chodila s expriatelom,velmi casto sa mi snívalo že ma podvadza, alebo ze ma ignoruje, vykrikovala som na neho, drgala do neho,ale on ma úplne ignoroval v tom sne,ako keby som tam vôbec nebola a tiež sa mi dosť často snívalo s hadmi, ako ma nahanali a kusali do mna, had znamena tuším faloš a presne tomu tak aj bolo v reáli :(. zistila som,že ma ex neustale dlhe roky klamal a dovolim si povedať že určite aj podvadzal,ale teraz to už neriešim,lebo mam noveho priatela s ktorým som 3 roky a je úplne úžasný.Takého chlapa by som želala každej žene. A teraz ked som s nim,tak sa mi nič zlé nesníva,skôr naopak ...snívajú sa mi pekne veci. Ale myslím si,že to všetko záleží od človeka, každý sme inak citlivý a každý vníma veci inak.

mária kostická

babulka, tie sny sú o tvojich vnútorných obavách. čo ich vyvoláva ? ak sa na partnera môžeš spoľahnúť, problém bude asi na tvojej strane. čo pre teba znamenajú slová - podvod/klamstvo hlavne v súvislosti s blízkou osobou ? máš s tým skúsenosť z minulosti ? ak si len vo zvýšenej miere úzkostlivá, treba si svoju povahovú črtu uvedomiť a pokúsiť sa nevidieť všetko čierne. porozmýšľaj, ako tieto sny súvisia s tvojim súčasným životom. možno prídeš na odpoveď.

mária kostická

ahoj, babulka. ak chceš, rada ti pomôžem pochopiť význam tvojich snov. ich výkladom sa venujem posledných desať rokov. ozvi sa mi na kosticka@slovanet.sk
to, čo sa nám sníva súvisí s tým ako žijeme, čo nás trápi, po čom túžime. v snoch sú zašifrované návody, čo robiť, aby sme boli šťastnejší. ten, komu sa sníva, sa môžno skutočne niekedy nevyspí. sny bývajú často nepríjemné, dramatické. práve takéto netreba prehliadať, chcú nás totiž upozorniť na dôležité okolnosti, ktoré v reálnom živote prehliadame.
prajem vám všetkým, aby ste voči svojim snom nezostávali ľahostajní. sny sa vám za vašu pozornosť odvďačia.

andy

To je rôzne. Hovorí sa, že to znamená tuším chorobu, ale ja by som to brala konkrétnejšie - či túžiš po dieťati, alebo máš problémy a chcela by si byť opäť dieťaťom, neviem, neprikladala by som tomu veľký význam

puťka domáca

Pardon!Kopec preklepov!Malo byť:
Aj môj manžel má stále veľa zlých snov.Hovorí,že sú to úplne horory!