Zle sny, co to moze znamenat?

Príspevok v téme: Zle sny, co to moze znamenat?
babulka

neviem ci sa vobec dostanem moja temy k niekomu,ci si ju stihne niekto precitat ked sa tak divam ako to tu rychlo frcii:)
ale skusim:)
tak teda mam draheho uz rok..je to cuper cloviecik,moc ho lubim,prinasa mi do mojho zivota vela radosti a kraaasy,som moc stastna ze ho mam..ale problem je v tom ze mavam opacne sny s nim.casto sa mi sniva to ze ma podvedie,alebo oklame,zle s aku mne zachova:(..neviem cis a mi to sniva preto,lebo sa toho bojim,ale sa to raz aj naozaj stane..nemam z toho dobre pocity,trva to uz dlho a opakovane skoro kazdu noc.niekedy sa normalne zobudim na to ako placem v tom sne a skutocnosti mi aj trosku slzia oci ked sa prebudim.
co mam s tym robit?zle s ami potom vstava..i ked niekedy aj poviem tie sny svojmu drahemu a utesujem sa tym ze skutocnost je krajsia,ale vraj sny sa mozu stat realnymi a je to len odraz nasho podvedomia. a to ma strasi.prosim o nejake rady alebo pomoc.dakujem

babulka

a este taky dodatok.nemavam zle sny iba s nim,ale aj s rodinou,alebo take co jednoducho sa bojim ze sa raz mohli stat..odmalicka som sa totiz budievala na zle sny alebo s rychlo busiacim srdcom zo strachu.ale nie tak casto ako v poslednej dobe