VELMI SOM MU UBLIZILA,CO MAM ROBIT...

Príspevok v téme: VELMI SOM MU UBLIZILA,CO MAM ROBIT...
velmisomublizila

Co ma clovek robit,aby si opat ziskal doveru u toho druheho,za ktoreho by dal aj svoj zivot?Urobila som dve velke chyby(ziaden podvod ani nic),ale boli to chyby,ktore cloveku zasiahnu srdce,no uvedomila som si to az neskor,ked som to urobila.ja to strasne lutujem,neviem co mam robit,aby mi odpustil.Milujem ho a nechcem ho stratit.ako to mam riesit,prosim vas,poradte mi,ja uz neviem co mam robit.

velmisomublizila

sajfina...myslis si,ze sa mu mam ozyvat,pisat sms,volat...alebo to na urcity cas mam nechat,kym sa mi on sam neozve.ja uz nechcem urobit chybu.

sajfina

tak to sme potom kolegyne z STU=)...mali sme s priateľom rovnaký problém asi pred 2-3rokmi,ale naopak,ja som sa mu neozvala,ale vážne som v tedy nemohla,proste som mala plnú hlavu a potom som sa dozvedela,že išiel v ten večer na disko,si viete predstavit,ako som vyvadzala,ze mi nepovedal a nakoniec som vysla z toho ako debil ja,lebo on si myslel,ze na neho kaslem,ked som sa neozvala,tak isiel von s kamosmi a ja truba ho cely vecer cakala=(...tak mu skus povedat aj ty to,ze si myslela,ze kasle na teba,tak si mu nic nehovorila....ale fakt,toto bude dobre,o pár dni ho to prejde

velmisomublizila

ja viem,ale ja mam strach,ze sa so mnou kvoli tomu rozide.ja to chcem napravit,chodit s nim nadalej von a uprimne sa snazit,ale bojim sa,ze on von nebude chciet ist,nebude mi volat,pisat ani nic.ja ho chapem,ma na to pravo,ale strasne sa bojim,co bude.

žabka1611

by som nepovedala ze ti nedoveruje....len sa zakadzym urazi a ma nervy!! to poznam..ked ja neoznamim kam idem je nastvany cele dni!! ale on mne neoznamuje nikdy nic a ja musim byt v pohode!! :DD
zvykaj si na to aki cu muzi..cim dlhsie s nim budes, tym viacmu to budes musiet tolerovat!! maju aj oni svoje dni!!! :)

žabka1611

o tom mi nieco hovor Sajfina!! :DD to su zrejme vsetci muzi taki, neradi niekde dlho cakaju, neradi nakupuju s babami!! Vsetko im lezie na nervy..jaaaaj...ale zevraj sme my vzdy na vine!! :DD

velmisomublizila

dakujem,ale kedze sa mi snazite pomoct,tak vam napisem aj ten prvy problem,co bol a s cim som mu ublizila.jednoducho studuje v ba na stu,ja byvam v nitre,on tiez.byva na intraku cez tyzden a cez vikendy chodi domov.mali sme take obdobie,ze on mi niekedy neodpisal na sms,nezavolal.ja som sa preto nahnevala a raz,ked zostal v sobotu v ba,tak sa ma kamoska spytala ci nepojdem s nimi na diskoteku.ja ze preco nie,ale stale som bola urazena,tak som mu nedala vediet,ze som tam bola.on to nejakym sposobom zistil.ja som mu s tym nechcela ublizit,no on sa mi tiez nezdoveruje,ci vecer ide na diskoteku,ked niesme spolu.no aktualny je teraz tento problem,ten prvy,ktory som opisala.bojim sa,ze sa rozhodne,ze mi uz nebude doverovat a bude s tym koniec.ale ja viem,ze ma velmi lubi a nechce sa rozist,len mi nedoveruje.ja som strasne nestastna.

sajfina

možno sa urazil,keď ho tam nechceli pustiť,sa cítil menej dôležito a asi ho dorazilo to,že musel čakať,to chlapi strašne neradi=)

žabka1611

joooj..no to su cely muzi!! pre taku hlupost (tak to nazyvame my zeny) sa vedia urazit! To prejde moja. stratil doveru v teba? tomu never!! len ti chce dat priucku!!! Alebo chce aby si mu vsetko vynahradila!! To prejde, travte spolu vela casu, venuj sa mu a uvidis, ze o par dni to bude zas OK!! Drzkam palceky!

velmisomublizila

dobre,tak vam to napisem,aj tak nemam co stratit uz.ide jednoducho o to,ze som v podstate zacinajuca modelka.vcera som mala svoje prve fotenie v bb a chcela som,aby tam isiel so mnou.aj on to chcel.prisli sme tam,ale jeho tam nepustili,pretoze tam malo prist na fotenie este jedno dievca.tak isiel do mesta s tym,ze o dve hodiny budem koncit.mna zacali fotit a nejak som nevenovala casu pozornost.ale pri kazdom cvaknuti som na neho myslela,v podstate som sa do fotaku usmievala pre neho.fotenie netrvalo dve hodiny,ale tri hodiny...odvtedy je to tak.mna to velmi mrzi,viem,ze som mu mala dat vediet,ze to bude trvat dlhsie,ja viem,som hlupa a asi prilis zahladena do seba,ale on je zmyslom mojho zivota,moje vsetko...urobila by som hocico,aby mi odpustil.