VELMI SOM MU UBLIZILA,CO MAM ROBIT...

Príspevok v téme: VELMI SOM MU UBLIZILA,CO MAM ROBIT...
velmisomublizila

Co ma clovek robit,aby si opat ziskal doveru u toho druheho,za ktoreho by dal aj svoj zivot?Urobila som dve velke chyby(ziaden podvod ani nic),ale boli to chyby,ktore cloveku zasiahnu srdce,no uvedomila som si to az neskor,ked som to urobila.ja to strasne lutujem,neviem co mam robit,aby mi odpustil.Milujem ho a nechcem ho stratit.ako to mam riesit,prosim vas,poradte mi,ja uz neviem co mam robit.

žabka1611

ak ta velmi lubi, prekonate spolu vsetko! len mu daj cas. teraz sa boji, ale musis mu ukazat ze to bola velka chyba! Trebars ho aj trosku rozmaznavaj..dake malickosti!! aj to trosku pomoze!!

velmisomublizila

ja som nad tym uvazovala celu noc.viem,ze by som aj ja bola z neho strasne sklamana,ale tak velmi ho milujem,ze by som mu to dokazala odpustit,pretoze to nebola ziadna nevera,ani nic spolocne,co by malo ohrozit nasu lasku.ale asi mi nezostava nic ine iba cakat.dnes sa mame stretnut,aby sme sa porozpravali.teda ja mu to vsetko este raz chcem povedat,ospravedlnit sa,jednoducho nech si to premysli.potom neviem co bude.neviem,ci sa mu mam ozyvat,on mi zdviha telefony,ale neviem,ci mu nemam dat na urcity cas pokoj,nech si to vsetko premysli.

leerka

no nebude to pre teba jednoduche, ale vsetko chce cas, samozrejme, ze necakaj po tyzdni zazraky...mozo to bude trvat aj niekolko emsiacov, kym sa vsetko dostane do sarych kolaji..... ale verim, ze vsetko dobre dopadne...aj ked sice neviem co si urobila....spravaj sa k nemu pekne milo, nebud na neho zla...

sajfina

skús sa vžiť do jeho kože,predstav si seba ako sklamanú,podvedenú a jeho ako teraz seba...čím by ťa dokázal presvedčiť?dokázal by vôbec?má to význam?

velmisomublizila

ja viem ze nebude,ale predstava,ze by som mala byt bez neho je strasna.asi by som uz nemala potom dovod zit.on mi nepovedal,ze je koniec,ale je strasne sklamany a boji sa,aby som mu neublizila zas.viem,ze ma velmi lubi,ale boji sa podstupit to,ze mi odpusti a ze to urobim znova.keby to mozem vratit,tak by som to urobila.mne je to tak strasne luto,ale ja neviem,ako si mam ziskat jeho doveru.hocico,co poviem,neveri mi...ako to mam teda urobit:(

žabka1611

s tym nic nenarobis. proste mu davaj najavo ze ho velmi milujes, uz nerob nic co by mu ublizovalo a casom uvidis ze sa to spravi a zas ti bude doverovat. no necakaj zazraky lebo uz to nebude ako kedysi!!!