Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

taky cudny problem

Príspevok v téme: taky cudny problem
MIKESO

Chcel by som sa opytat, ci by mi nahodou niekto nevedel poradit s nasledujucim problemom. Uz nejaky cas aj napriek tomu, ze som extremne cistotny (mozno az prilis), pouzivam kvalitnemydla, deodoranty a parfemy sa mi stava, ze zo mna vychadza nejaky cudny zapach. Ten zapach citim aj ja. Nie je to pot ani pach neumyteho cloveka, ale je to nieco cudne, neda sa to presne specifikovat. Ked sa to stalo prvy-krat tak som utekal do sprchy a poriadne som sa vymydlil a vysprchoval a navyse navonavkoval drahym parfemom, no aj napriek tomu to zo mna vychadzalo a prebijalo to vonu mydla a parfemu. Nechapem to, nikdy som taky problem nemal, prave naopak, vzdy som prijemne vonal (mi iny vraveli, hlavne zeny). Tak som usudil, ze to bude takmer urcite sposobene nejakym mojim zdravotnym problemom len netusim akym. Urcite to nesuvisi so zubami ani s ustnou dutinou, tu mam uplne v poriadku. Ja ani vlastne neviem, odkial sa ten pach berie, asi to vydychujem z pluc, naozaj netusim. Neviete niekto nahodou poradit, cim by to mohlo byt sposobene a ako by som to mohol napravit? Vopred vam dakujem.

Ivka 1

Mikeso rozmyslala som,cim by sa dalo pomoct detoxikacii tela a zaroven zlepsit travenie. Odporucala by som Ti
pitie caju z kvetu aloe a liecivych bylin /detoxikuje,je protizapalovy a zaroven zlepsuje travenie/ k tomu pit Aloe Vera gel a uzivat traviace enzymy/Fields of greens/.
Podrobnejsie info Ti poslem ak budes chciet napis na mail.

MIKESO

Nie to v ziadnom pripade. Ten organ mam zdravy ako buk. Rozmyslal som a asi to moze byt naozaj sposobene tym zlym travenim potravy. Akurat rozmyslam, co by bolo na to dobre vyskusat, aby sa to pripadne zle travenie zlepsilo. Nemoze to byt sposobene aj nejakou potravinovou alebo inou alergiou?

petulika

a nemôže to byť napr.zápach z pohlavného údu? vieš, mohla ťa nejaká sexuálna partnerka niečim nakaziť a ani o tom nevieš..

MIKESO

Ak je to nahodou sposobene zlym travenim potravy v zaludku, co by mi na to mohlo pomoct? Aby mi tu potravu travilo lepsie.

MIKESO

Ten zapach citim aj ja aj ini ludia. S doktormi nemam prilis dobre skusenosti, v podstate si nespominam, kedy mi naposledy vobec nejako pomohli, ked som mal nejaky problem (samozrejme nepocitam nejaku tu plombu u zubara, tam mi samozrejme pomohli). Este som to najskor chcel skusit vyriesit sam lebo nic v zlom, ale na doktorov naozaj nemam zda sa stastie. Viem, ze existuju aj dobri doktori len som ich asi zatial stretol velke minimum.

Adulka

Choď sa poradiť s lekárom, nemusí ti to byť blbé, lekár je predsa na to, aby poradil..a určite sa ti nebude smiať a poradí ti, prípadne spraví vyšetrenia.

grace

ahoj ak to ide z ust a mas to vsetko v poriadku može aj od zaludka aj ked je niečo s krvi skor neco od zaludka najlepsie ist na vysetrenie na gastreologiu na sondu skus to obvodny ta posle a objednas sa za pokus to stoji ahoj

MIKESO

Na ziadneho doktora som sa s tym este zatial neobratil lebo mi je to dost trapne ist za doktorom s takou vecou. Ale je mi to dost trapne aj celkovo, hlavne v spolocnosti inych ludi.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

taky cudny problem - Fórum - ZDRAVIE.sk