taky cudny problem

Príspevok v téme: taky cudny problem
MIKESO

Chcel by som sa opytat, ci by mi nahodou niekto nevedel poradit s nasledujucim problemom. Uz nejaky cas aj napriek tomu, ze som extremne cistotny (mozno az prilis), pouzivam kvalitnemydla, deodoranty a parfemy sa mi stava, ze zo mna vychadza nejaky cudny zapach. Ten zapach citim aj ja. Nie je to pot ani pach neumyteho cloveka, ale je to nieco cudne, neda sa to presne specifikovat. Ked sa to stalo prvy-krat tak som utekal do sprchy a poriadne som sa vymydlil a vysprchoval a navyse navonavkoval drahym parfemom, no aj napriek tomu to zo mna vychadzalo a prebijalo to vonu mydla a parfemu. Nechapem to, nikdy som taky problem nemal, prave naopak, vzdy som prijemne vonal (mi iny vraveli, hlavne zeny). Tak som usudil, ze to bude takmer urcite sposobene nejakym mojim zdravotnym problemom len netusim akym. Urcite to nesuvisi so zubami ani s ustnou dutinou, tu mam uplne v poriadku. Ja ani vlastne neviem, odkial sa ten pach berie, asi to vydychujem z pluc, naozaj netusim. Neviete niekto nahodou poradit, cim by to mohlo byt sposobene a ako by som to mohol napravit? Vopred vam dakujem.

MIKESO

Dakujem za reakciu. Ano dych mam v poriadku, prikladne sa o zuby ako aj o celu ustnu dutinu staram. Skusal som dychat na znamu osobu a ta tvrdila, ze dych je uplne v poriadku. Ja sa prave snazim spravit vsetko preto, aby to prestalo, obmedzil som konzumaciu masa, pijem vela roznych bilinkovych cajov a kupil som si aj nejake doplnky vyzivy na precistenie organizmu, ale zda sa, ze to vobec nepomaha. Ten zapach myslite, ze moze vychadzat z pokozky? Myslim, ze je to taky zapach ako z pokazeneho jedla alebo z pokazeneho masa, ale to tiez nechapem lebo som skusal jest cely den iba cerstve ovocie a zeleninu a aj tak zapach nezmyzol. Nemoze to nejako suvisiet s imunitou tela alebo s niecim inym? Naozaj predtym som nic podobne nikdy nemal a vzdy som si myslel, ze pachnut mozu iba ludia, ktori sa neumyvaju alebo umyvaju nespravne. Mam pocit nespravodlivosti lebo sa o seba naozaj prikladne staram.

anjelik

ahoj.určite by som ti poradila obrátiť sa na lekára.môže to zapríčiniť vela vecí a iba vyšetrenia ukážu čo to zapríčiňuje u teba.môžeš mať problémy s trávením alebo s hoci čím.to ti telo dáva signál,že niečo nie je v poriadku.takýto signál by si podla mňa nemal ignorovať a dať si spraviť kompletné vyšetrenia.

Ivka 1

Telo sa detoxikuje aj cez kozu,mozno by bolo potrebne upravit stravovanie a urobit ocistnu kuru. Dych je v poriadku?
Lebo ak nie,tak mozete mat zle travenie.