preco je ticho?

Príspevok v téme: preco je ticho?
ticho

Po roku sme sa rozisli s priatelom , pretoze nase city ochladli.Zostali sme kamarati a casto sa kontaktujeme.Ked som to oznamila mame, prestala sa so mnou bavit.Zostala urazena a nereaguje na nic...Uz to trva 3 tyzdne a uz dalej takto nevladzem.Urobila som nieco zle???Ked som sa jej vcera spytala, kedy sa uz zacne konecne so mnou bavit, len zazrela a buchla dvermi.Som z toho uz na nervy.Ako mam ist na nu?

zuzana12345

uf a potom aký máte vy dve medzi sebou vzťah keď si vypestovala takú závislosť od tvojho bývalého.Nie je normálne aby vlastná matka uprednostnila "cudzieho " chlapa pred vlastnou dcérou.Je my ťa fakt ľúto ale z mamou už tuto tému nerozoberaj možno ti to raz vysvetlí.Zameraj sa na príjemnejšie veci

adriana

nenechaj sa vydierať mamou...ak si sa rozhodla odísť od niekoho, je to tvoja vec...nenechaj sa nijakým spôsobom vmanévrovať do niečoho, čo ty sama nechceš, lebo to neskôr budeš utovať..tak ako ja...

......

Nerieš to buď ju to prejde alebo má smolu,rozhodne ty jej nemáš čo vysvetľovať je to len a len medzi tebou a tvojím priateľom.

usiko

majka, nechaj, ju, nech vychladne....ale aj tak, nechapem, ved by ta praveze mala podporit v tazkej chvili, ved ty si stratila lasku, nie ona....

majka_

nemala k nemu vytvoreny nejaky vztah ona? neoblubila si ho? nepredstavovala si ho ako jednoznacneho partnera svojej dcery? ako si jej to povedala? slusne? normalne? aka bola jej reakcia hned, ako sa to dozvedela? aky vztah mal tvoj byvaly partner a tvoja mama? kamaratsky? rozpravali sa normalne?