Tak a dost!chcem zmenu!

Príspevok v téme: Tak a dost!chcem zmenu!
be thin

baby neviem ako vy ale ja uz mam toho fakt plne zuby...par kil navyse celulitida a niekolko desiatok diet mam uz na svojom konte,no zatial sa ziadny vysledok neukazal.preto som sa rozhodla skoncovat s dietami-ktore zevraj nemaju ucinky...zacnem konecne pravidelne cvicit budem pravidelne jest polovicne davky a budem vela pit...mojim cielom je nieco dokazat do maja,kedy odchadzam do francuzka na tri tyzdne s mojou triedoua tak sa tam za seba uz nemienim hambit...kazdy den(ak sa dostanem na net)budem pisat ako sa mi dari..kolko som toho zjedla a kolko som cvicila...navrhujem aby ste sa pridali...snad to pojde lahsie..navzajom sa budeme motivovat:)

miro.83

Vajce na noc vsak to vajce obsahuje strasne vela nasycenych mastnych tukov, ktore sa v spanku ukladaju vo forme tuku.

feve

be thin- to myslis fakt vazne ze ty jes na ranajky len 1 pomaranc a kivi??? a o desiate uz ani nehovorim..ved to je strasne malo... praveze na ranajky si daj trochu viac a este ten pohyb 1hod 30min no je to pekne ale ako dlho vydrzis takto ?? ked pomali nic nejes a mas velky vydaj energie ..hmm

la_misma

neviem ako u teba, ale u mna to funguje :) veceru mam tak o 6-7 hodine poobede, a v pohode to stiham vytravit.. okrem toho, v tom case cvicievam.. takze v pohode :) a ozaj, zabera to uz take 2 mesiace, a nepriberam.. skor chudnem.. a to je ten pohyb este minimalny :) ja s tym nemam ziadny problem.. ani moj organizmus :)

btw, pridavam svoj dnesny jedalnicek:
R-jeden krajec chleba s paradajkou a pastetou
D-celozrnna zemla s kopou zeleniny, chudou sunkou, tvrdym syrom
O-rezen v cesticku so zeleninovym salatom (skolsky obed)
Ol-banan
V-vajce oprazene na kvapke oleja ( tzv.volske oko:-)) )

pitie - asi 2l cistej vody

la_misma

no tak to sme na tom podobne, akurat ze ja som nizsia :)
tak v pohode.. ale mohli by sme sa raz do tyzdna merat a checkovat ako nam to ide :) co poves? :)