Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ZACINAME CHUDNUT OD ZAJTRA!!KTO CHCE NECH SA KU MNE PRIDA!

Príspevok v téme: ZACINAME CHUDNUT OD ZAJTRA!!KTO CHCE NECH SA KU MNE PRIDA!
BarborkaC

Ja som pred dvomi rokmi schudla vyse 30kil na 62 ale potom prisli stresy v skole a zse som sa prezrala na peknych 88kil:)
nemam problem schudnut ale vahu si udrzat:(
ale nevadi tento pokus uz vyjde na 100% mam super motivaciu,kto chce nech sa ku mne prida budem len RADA!!
Ziadna atkinsonova dieta ani kapustova ani 90 dnova....jem 4krat za den v malych porciach pravidelne kazde 4hodiny cize rano o 6:00 potom 10:00,14:00 a veceru si posuniem na 18:00

mirka222

Aj ja sa pridam, za posledny rok som pribrala 10 kilo nuz je na case s tym nieco urobit, tak od zajtra uz ziadne vyhovorky.

terry123456

vidim ze viacero nas ttu uz chudne dlhsiu dobu a akosi nic...mno ja som sa uz totalne nasrala na cely svet a povedala som si ze skusim poslednu dietu v mojom zivote Atkinsonovu viete kazda dieta je nezdrava tak preco si nevybrat tu najucinnejsiu a kto vravi ze ju musim drzat pol roka hee?mne postacia take 3 tyzdne a ak to naozaj funguje mala by som schudnu aspon 5-10 kg co je uplne bomba holcicky dam vam vediet ako som dopadla po prvom tyzdni ale okrem toho kazdy vecer behavam 45 min a toho sa nemienim vzdat pri tejto diete tak nefim no ci to nenaberie rychle obratky...uvidime tak sa vam ozvem,ze ako to somnou dopadlo a mozno niektore sa ku mne aj pridate........xx

danuska123

joooj baby ziadne dieeeety! najhorsie co moze byt.stale na to myslis, ze nemozes toto a toto.skor sa tak zamysliet ze co vsetko do seba pchame,hm? ze tolko chleba do seba pchat fakt nemusime, ze jeme zbytocne mastne jedla a zbytocne vela sladkosti.a hlavne ze sa ,,neda,, odolat jest vecer:)ja tym , ze som sa zacala iba mierne kontrolovat tak som schudla dost prebytocneho tuku a to ani nebolo ze cielene chudnutie len som si povedala, ze proste to co nemusim do seba trepat nebudem.jednak to velmi zatazuje nas organizmus,mastne jedla a tak a druha vec je zlepsi sa plet, telo sa detoxikuje a budete sa citit ovela lepsie:)a ziadne ze od zajtra:)treba zacat hned teraz:)

majkaaa

Prečo od zajtra,prečo už nie dnes. A po diétach sa babulky priberá. Barborka,preto máš problém s udržaním si hmotnosti,lebo nechudneš správne. Ak schudneš tak,ako sa má,tak jojo nenastane. Treba pravidelne pestro jesť,min. 4-5x denne,zdravo a dať telu zabrať pohybom.

zuz

Mam 57-58-59:D:D..V lete som mala 54.Tak k tym sa chcem dostat.Ziadne diety ani ja..zacinam pekne jest pravidelnejsie,vecer sa nenapachvat a odmezit nezdrave veci.Pohybu mam dufam dost-3 x do tyyzdna trening..:)

traaschiinkaaa

baby zacnite chudnut ked chcete ale tak nikdy za ziadnui cenu nie pomocou diet!!!! to nikdy je to humus ktori vam znici organizmus! upravte si stravuna cely zivot a cvicte !hlavne cvicte!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ZACINAME CHUDNUT OD ZAJTRA!!KTO CHCE NECH SA KU MNE PRIDA! - Fórum - ZDRAVIE.sk