Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tampony ci vlozky?

Robertita

Ja som dlhe roky použivala tampony.Ale od vtedy čo som bola na vyšetrení a gynekolog mi povedal že mám silný zápal a že je to z tamponov tak už radšej neriskujem.Musela som si zavadzat silne tabletky na preliečenie.Teraz používam už len vložky a som spokojná ale pozor aj parfumované vložky sú škodlivé.Tak že najlepšie klasické.

poliewoocka

V prvych dnoch kombinacia, tampon, a aj vlozka, predsa, tie vodopady, ked dlho v skole sedite a potom vstanete su stlmene:)posledne dni tampon a potom intimky..na noc vlozky.

ewitkaaa

ja pouzivam len tampony,ale ak mam velmi velke bolesti, mam problem si tam tampon dat, tak si dam vlozku,ale to len doma,lebo s vlozkou s acitim velmi neprijemne a necisto. a zvykla som vzdy pretiect aj v noci, to bola moja nocna mora, ked som bola mladsia, pouzivala som iba vlozky a ked som mala menzes kazdu noc som mala celu plachtu spinavu:-( teraz uz taky problem nemam. Tampony pouzivam cca od 17tich.

jaja_17

petulinka...to moze byt spojene aj s psychikou a chudokrvnostou...ja mam podobny problem ze sa mi obcas toci hlava...preto pouzivam vlozky...tampony VYNIMOCNE!!!

jaja

Plachtu jak v staroveku :D obtocit kol ramena medzi nohy a kazdy mesiac posuvat az kym nebude plachta cela rinava....potom vydrhnut a zasa dat na seba

petulika

no ja používam výhradne len vložky, pretože, keď si dám tampón, je mi neuveriteľne zle, potím sa a krúti sa mi hlava:( a aj preto, bo mavam slabu a kratku menšturáciu,tak to vydržím aj tak..

eliezer

ja pouzivam oboje.ked som len doma pouzivam vlozky.a na spanie tiez.ale ked idem do prace,alebo len tak von,tak tampony+slipove vlozky.a ake znacky?to je jedno,len ziadne parfumove a ziadne always.tie maju umely povrch a mna tam dole potom riadne svrbi...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tampony ci vlozky? - Fórum - ZDRAVIE.sk