uz ho nevzrusujem:-((

Príspevok v téme: uz ho nevzrusujem:-((
noemi25

som tehotna v 6 mesiaci.. je mi uz dost vidno brusko, velmi sa tesim na babatko ale je tu problem co ma veelmi trapi.. moj milovany uz so mnou nechce mat sex posl. mesiac sme sa milovali asi 3x aj to len ked som naliehala.. ked som sa ho pytala preco ma nechce ci sa mu uz nepacim a nevzrusujem ho povedal ze uz nie tak ako predtym:-(( a to sme mali predtym super sex. zivot:-( bojim sa ze si najde inu a tak sa snazim mu to vselijako vynahradit napr. ustami a nenutim ho do sexu..zostala mi len masturbacia ked on nieje doma, moja chut na sex sa vobec nezmenila, neviem co mam robit..nechcem byt dalsie 4 mes. bez sexu... poradte!!

noemi25

no ci su tehotne super to neviem, som obmedzena aj v polohach nemozem to robit ako chcem a citim sa tazka a nemotorna..ale uz len 2 mesiace mam pred sebou to uz prezijem aj bez sexu.. a okrem toho este mam ruky;-))) a na valentina si kupim darcek sama sebe- umeleho milacika;-)) no vraj ked zena je zdrava a nieje na rizikovom tak moze sexovat az do porodu a ja sa citim fajn.. skoda ze ten moj nerozmysla tak ako vy..fnuk:-(

noemi25

caute! tak uz som v 28.tt a brucho zas narastlo.. a viete co? milacik sa ma pytal ze co chcem na valentina aky darcek.. a ja mu na to ze vibrator:-D zostal zdiveny ale ked zistil ze to niesu zarty zacal sa spravat divne, povedal najskor ze dobre a potom ze nie lebo uz ho nebudem chciet ked budem mat "nahradu".. no a o par dni na to sa zacal liskat a bol aj sex! hura! aj ked ja som orgazmus nemala ale bolo to krasne a dlhe a o par dni znova! ani som nevedela ze taka malickost na neho zaberie:-)) inak s tym vibratorom to myslim vazne..myslite ze je to bezpecne v tehu? ja by som to hrozne chcela skusit ale sa bojim ci by to nejak nevadilo..piste!

noemi25

sissi toto je moje prve babo.. a tiez ini po mne pozeraju, ved vyzeram dobre, cvicim a chodim plavat.. on mi to vysvetluje tak ze to ma stale v podvedomi ze som tehotna a ma proste zabrany..dokedy som nemala brusko tak nemal.. vcera sme sa milovali lebo vedel ze chcem ale jeho som musela "dokoncit" ustami.. inak to uz nejde a je mi to hlupe nechcem ho nutit aby som sa mu nezhnusila, ale viem ze nas lubi a to je hlavne..ved sex nieje vsetko..

sissii

Noemi-ja ta uplne chapem,prezivala som to iste,dost som sa naplakala....
Drzim palceky aby ste boli stastni.
Vies,nechcem ta deptat..su chlapi ktorych proste nevzrusuje tehotna zena,u mna to bolo ked som cakala druhe babetko,a pritom iny chlapi sa po mne pozerali a vypiskovali aj ked som bola tehu.Raz mi svagrina hovori-ze aj ona ked raz bude tehotna,chcela by vyzerat ako ja-sexi mama.Nuz...pre mojho muza som asi sexi nebola./

noemi25

ja viem ze babo vsetko citi, aj to ze mam depky a som smutna ale neviem si pomoct snazim sa o tom nemysliet ale to sa da len ked on nieje doma..ked som s nim tak nemozem na to nemysliet..fnuk:-( ked ja ho tak velmi lubim a chyba mi..

noemi25

sisii dufam ze mas pravdu a bude to tak.. dnes sme lezali poobede pred telkou a ja som mu zasla rukou tam dole ze ho pohladkam a on ze sa ho nemam dotykat ze neskor.. no a neskor siel do prace na nocnu:-( citim sa ako keby som prehltla futbalovu loptu ani sa necudujem ze ma uz nechce..