Ľahka vysoka skola

Laurina22

Zewa aha nevedela som:-)

No ja ked vidim ludi u nas na socialnej praci tak sa musim smiat co sa tam oni ucia...

Primitivne,lahke veci...

ojka.

och, na vetu "ide mi len o diplom" som asi alergická :D načo takých ľudí na školu, keď sa o daný odbor ani nezaujímajú riadne, ale sú tam len kvoli 3 písmenkám pred menom?
ja som napríklad chcela ísť tiež kedysi študovať sociálnu prácu-pedagogiku, ale určite nie preto, že by to bolo niečo "ľahké" ako spomínate, ale preto, že by sa mi to páčilo (: ale vietor ma nakoniec aj tak niekam inam zavial... na inú školu, iný odbor (:

capricorn

no ja si myslim ze najlahsi odbor je na greckokatolickej fakulte v presove -Animácia voľnočasových aktivít!!!proti tomu je socialna praca 3krat tazsia:)no nechapem sistemu skol unas a podla predpovedi o 10 rokov bude na slovensku 40%vysokoskolsky vzdelanych ludi a bude sa viac ako problem zamesnat z titulom.dnes je to na slovensku asi 19% a priemer v eu je 30%.takze asi tak.urcite sa nehlaste na humanitne odbory typu manazment,socialna praca,animator volneho casu ci verejna sprava tam je uz strasny pretlak aj dnes,taktiez pravo a ekonomia su pretlacene.ak by som si mal ja vybrat urcite je to technika ta ma buducnost aj dobre sa plati pripadne som cital ze zubarov a sexuologov je unas nedostatok.lebo ak to pojde tak dalej budeme sa oslovovat na stavbe pri miesacke pam mgr.socialnej prace podaj mi lopatu:)dobre pan mgr.manazmentu a ty odnes mgr volnocasovych aktyvit uz tu maltu:)

fluks

bezkonkurencne najlahsi studijny odbor je Divadelny manazment na VSMU - aj ked sa to moze zdat zvlastne - no musim povedat, ze tam beru zhruba 95% prihlasenych, kedze sa tam zasadne hlasi asi 20 ludi. A kto sa cez toto sito dostane, ma titul Mgr. art zaruceny, zo skoly sa totiz nevyhadzuje - nemozu si predsa dovolit este menej studentov, aj tak ich po prvom roku vzdy polka odide. Skuskove su tu skor prazdniny, skusky sa bezproblemov robia aj na 3,4,5,6.... x ty krat, takze kto by mal zaujem o titul zadarmo, nech sa paci - lahsie sa to uz ani neda. A kto si hlada serioznu skolu, tejto sa vyhybajte oblukom .) smutne je, ze aj napriek tomu ma VSMU stale v ociach verejnosti prestizne postavenie.

ewelin28

swistica: no upresnim, zvladla by som inu VS ekonomickeho zameranie na slovensku...a preco to viem? ukaz mi jednu tazku a skutocne kvalitnu business VS na slovensku :)