Ľahka vysoka skola

_lucia_

Kazdy studuje kvoli titulu. Strednu chces skoncit, lebo chces maturitu. A vysoku, lebo chces diplom. Ti ktori vyhlasuju, ze nestuduju kvoli titulu, nech nejdu ani na statnice, ved je to len opakovanie v podstate a dostanu potvrdenie o absolvovani VS studia. Naucili sa co chceli a titul im vraj netreba, tak naco sa stresuju pred statnicami. Som zvedava, kto by to urobil.

skolacikovia

Mali by ste si vyberať školu podľa toho, čo vás baví, alebo podľa čoho, v akej oblasti chcete pracovať. Len keď sa študuje len kvôli diplomu, potom to tak aj vyzerá - viď napr. niektorých pracovníkov na úradoch a podobne.
Naozaj nechápem tých, čo študujú len pre diplom. Sorry.

GG

sorra ze otvaram tuto staru temu, no snad sa tu docitam este dalsie zaujimave (ci vtipne) poznamky:

Celkom som sa pobavil pri hladani klucovych slov "najlahsia VS" a to som nasiel asi 5 for zaoberajucich sa touto temou. Hah, uz je to par rokov co som zmaturoval, dari sa mi celkom OK, so zivotom som spokojny, rad som ze nehadzem lopatou ako ma mama vzdy upozornovala a vsetko co potrebujem k praci ci profesnemu vzrastu som sa naucil priamo v nasadeni a samostudiom. Preto JA soobne by som sa naozaj hlasil na VS a studoval dialkovo jedine a JEDINE za ucelom ziskania titulu (ktory ostatne vobec nepotrebujem, ale aspon by som mal dalsiu vec co zaradit do volneho casu + sranda musi byt).. a ked sa nepodari, tak ... pre mna osobne sa nic nemeni, so zivotom som vyrieseny !

nedobrovolne

myslim, ze pre mna bude asi kazda vysoka tazka, kedze chcem ist na vysoku mozno z casti aj pre seba, aby som bol vzdelany, ale aj preto ze priatelka chce, aby som mal vysoku skolu. Jedine skola co by ma bavila by bola vysoka lyziarska. skoda ze taku nemame:|((

fgf

mercy, samozrejme, ze by som rad siel na skolu, ktora by ma bavila, ale kedze tam, kde chcem ist ma nezoberu, tak si musim vybrat nejaku inu skolu, a ked ma ani jedna nebude bavit, tak preco si nevybrat tu najlahsiu..

m.ercy

ze ide mi len o titul, sa zobud. ked na vysku nemas tak tam nechod. je to vela vela casu straveneho nad knihami, ked ta ucenie nebavi, tak naco, mozno poprenasas predmety do druheho rocnika, ale potom mozes vyletiet. na vysoku skolu by si mala ist, pretoze ta bavi studovat a chces nieco vediet a niekam to dotiahnut, nie lebo chces titul. uz len toto zmyslanie o tebe napoveda vela, ale zase na roznych sukromnych vyskach studuju aj ucnovkari, takze mozes vyskusat sukromnu.